Zobacz zdjęcia (5)
Dj & Wodzirej Smart, Barcin - zdjęcie 1
Dj & Wodzirej Smart, Barcin - zdjęcie 2 Dj & Wodzirej Smart, Barcin - zdjęcie 3 Dj & Wodzirej Smart, Barcin - zdjęcie 4 Dj & Wodzirej Smart, Barcin - zdjęcie 5
1 / 5

Dj & Wodzirej Smart id:34512

Barcin, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

KRÓTKO O MNIE

Od urodzenia - Przemek, zaś od 6 lat Dj & Wodzirej Smart. Moją drogę łącze również jako lektor, gdzie swoją radiową barwę wykorzystuje podczas przyjęć :)

CO LUBIĘ NA WESELACH I EVENTACH?

Elegancję, klasę i dobrą muzykę. To podstawa rewelacyjnego przyjęcia weselnego. Wesele w stylu boho, glamour, w stylu rustykalnym - sprawdzę się w każdej sytuacji !Gram największe światowe i polskie przeboje, zatańczę również z Waszymi Gośćmi na parkiecie i dorzucę do tego subtelne prowadzenie konferansjerskie.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

- GENIALNIE DOBRANA MUZYKA - Muzykę dobieram do parkietu, nie gram gotowych playlist. Łącze utwory w sety taneczne dopasowując się do sytuacji na parkiecie.

- PRACA Z MIKROFONEM - Doświadczenie z mikrofonem to podstawa dobrej zabawy, często opowiadam o utworach, które gram, nie boję się mówić do Gości, często nawiązując z nimi bardzo dobry kontakt.

- DOŚWIADCZENIE - ponad 6 lat w branży weselnej, kilkaset imprez na koncie jako DJ, muzyk, spiker i konferansjer.

- ZAPLECZE TECHNICZNE - To bardzo ważny element na każdym weselu. Sprzęt, którego używam to jedna z najwyższych półek jakościowych na świecie.Oświetlenie dopasowane do każdej sali lub pleneru, nagłośnienie wkomponowane w wymiary małych i jak i dużych sal weselnych.

- GRAM LEGALNIE - nie musicie się obawiać. Prowadzę firmę, opłacam składki, licencje i wszystko co potrzeba aby w pełni móc bawić się przez całą noc.

- CIĘŻKI DYM - taniec w chmurach ? Spokojnie, nie doliczam dodatkowych opłat za coś, co ogranicza wam poziom stresu podczas pierwszego tańca. Jest on na stałe przypisany do oferty.

Potrzebujecie więcej informacji?

Nie ma sprawy ! Zadzwońcie do mnie lub napiszcie, możemy również umówić się na niezobowiązujące spotkanie.

Opinie SMARTAUDIO PRZEMYSŁAW GOŁDYN (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt SMARTAUDIO PRZEMYSŁAW GOŁDYN

Nazwa firmy: SMARTAUDIO PRZEMYSŁAW GOŁDYN
NIP: 5621804708
Imię i nazwisko: Przemysław Gołdyn
Adres: Barcin, ul. Dąbrowiecka 1A, 88-190, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1478

Popularne miasta w okolicy