Zobacz zdjęcia (5)
EFEKTOWNIE PROFESJONALNIE ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - CLICK Pyro&Art;, Pruszcz Gdański - zdjęcie 1
EFEKTOWNIE PROFESJONALNIE ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - CLICK Pyro&Art;, Pruszcz Gdański - zdjęcie 2 EFEKTOWNIE PROFESJONALNIE ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - CLICK Pyro&Art;, Pruszcz Gdański - zdjęcie 3 EFEKTOWNIE PROFESJONALNIE ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - CLICK Pyro&Art;, Pruszcz Gdański - zdjęcie 4 EFEKTOWNIE PROFESJONALNIE ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - CLICK Pyro&Art;, Pruszcz Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

EFEKTOWNIE PROFESJONALNIE ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - CLICK Pyro&Art; id:40698

Pruszcz Gdański, pomorskie

O nas

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

Jeśli szukasz zespołu, który profesjonalnie przygotuje i bezpiecznie zrealizuje dla Ciebie pokaz sztucznych ogni to świetnie trafiłeś!
Nasze realizacje to pewny punkt programu, które zmieniają zwykłe imprezy weselne w niezapomniane, pełne wrażeń, wystrzałowe wydarzenie!!!
Naszymi działaniami obejmujemy teren całego kraju!

Od 1995 roku, czyli od chwili w której firma CLICK Pyro&Art; zdecydowała się profesjonalnie spełniać fajerwerkowe fantazje, wnikliwie przyglądamy się zmieniającym trendom, co skłania nas do ciągłego wyszukiwania wciąż lepszych rozwiązań mających na celu zaskoczyć, wzbudzić euforię i zapisać w pamięci obraz niesamowitego widowiska.
Cały czas staramy się wyróżniać spośród firm działających na rynku.

Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb naszego Klienta, które sięga daleko po za jego wyobrażenia.
Dla nas to olbrzymia radość, satysfakcja z realizacji zamierzeń, skutkująca dostarczeniem Państwu doskonałego produktu, którym jest nasza praca.
Niezależnie od potrzeb, wykorzystując doświadczenie, podchodzimy do każdego projektu bardzo ambitnie czego wynikiem jest wysoko postawiona poprzeczka dla innych a dla Państwa to spełniona, liczona w setkach metrów kolorowo pomalowanego nieba pirotechniczna fantazja!

Oferujemy Państwu bardzo szeroką gamę pirotechnicznych atrakcji.
Oprócz powalającego pięknem, nietuzinkowym (zsynchronizowanym co do 0,1 sekundy z podkładem muzycznym) pokazem fajerwerków proponujemy:
- użycie efektów pirotechniki scenicznej podczas pierwszego tańca bądź kulminacyjnego punktu imprezy,
- płonące litery - inicjały, imiona itp.
- wybuchające serca,
- szpalery (ścieżki), wodospady, bramy z iskier,
- wyrzutnie konfetti, serpentyn,
- dzienny pokaz fajerwerków,
- zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalania...

DLACZEGO MY???
Nasza ekipa, to wykwalifikowani specjaliści posiadający, olbrzymie doświadczenie, poparte licznymi szkoleniami w kraju i za granicą.
Do realizacji, każdorazowo indywidualnie przygotowanych widowisk wykorzystujemy profesjonalne materiały pirotechniczne, pochodzące od naszych sprawdzonych dostawców. Różnorodność efektów, ich bogata kolorystyka oraz pełna synchronizacja pokazu z tłem muzycznym to podstawa naszej oferty.

Oprócz niezapomnianych wrażeń GWARANTUJEMY:
- specjalnie przygotowany scenariusz (podczas tworzenia którego możesz omówić swoje propozycje i szczegóły z naszymi pracownikami),
- dopełnienie wszelkich wymaganych formalności związanych ze zgłoszeniem widowiska (urzędy, straż pożarna, policja, polska agencja żeglugi powietrznej itp.)
- inspekcję miejsca przeprowadzenia pokazu (w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa i jakości naszych usług weryfikujemy teren na którym planowana jest realizacja)
- Ubezpieczenie OC (każdy przeprowadzany przez naszą firmę pokaz jest zabezpieczony polisą ubezpieczeniową)

ILE TO KOSZTUJE?
Koszt przeprowadzenia widowiska uzależniony jest od czasu jego trwania, ukształtowania terenu, ilości oraz rodzaju użytych materiałów pirotechnicznych.
Realizacja niezapomnianego, bezpiecznego i profesjonalnie przeprowadzonego pokazu sztucznych ogni wymaga zaangażowania grona zawodowych pirotechników, zdolnych sprostać postawionym im zadaniom w ograniczonym, z góry zadanym czasie.

Niski budżet nie eliminuje możliwości dobrego pokazu!
Owszem, swoją skalą będzie on ustępował wysokobudżetowym realizacjom ale fachowa aranżacja widowiska oraz idealna synchronizacja z wybranym przez Państwa utworem muzycznym zrobi wrażenie na zebranej z okazji uroczystości publiczności.
Przy realizacjach od 2500 zł za 5 minut pokazu, stosujemy profesjonalne ładunki pirotechniczne , oraz przede wszystkim efekty frontowe takie jak rzymskie ognie, wyrzutnie wielostrzałowe małokalibrowe itp.

Większa ilość środków zwiększa możliwości!
Fachowo przygotowane widowisko średniobudżetowe z precyzyjnie zsynchronizowanym tłem muzycznym potrafi zrobić ogromne wrażenie na publiczności. W tego typu pokazach używamy większych ładunków pirotechnicznych, dużokalibrowych wyrzutni wielostrzałowych, rzymskich ogni, efektów onerow itp.

Najczęściej przygotowywane przez naszych pirotechników widowiska oscylują w budżecie powyżej 4000 zł.
Budżet tego typu daje nam większą swobodę aranżacyjną i techniczną.
Widowisko może być odpalane z kilku miejsc jednocześnie tworząc na niebie ogromne obrazy!
Jakość ładunków pirotechnicznych rośnie proporcjonalnie do ich wagi.
Cechują się one oryginalną, wielokolorową barwą i rozpiętością.
Przy przedstawionym powyżej budżecie używamy ładunków pirotechnicznych do 150mm, dużokalibrowe wielostrzałowe wyrzutnie kątowe, rzymskie ognie, efekty one row, single...
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA POKAZU Z POWIERZCHNI ZBIORNIKA WODNEGO!

Do pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, wychodzimy z założenia, że bez względu na skalę realizacji, każda świadczona przez nas usługa buduje wizerunek naszej firmy!

Zapraszamy do kontaku
- Zespół CLICK Pyro&Art;

liczba odwiedzin: 1325

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie