Zobacz zdjęcia (5)
Ekskluzywny catering - jedyny w Polsce mobilny bar, Łódź - zdjęcie 1
Ekskluzywny catering - jedyny w Polsce mobilny bar, Łódź - zdjęcie 2 Ekskluzywny catering - jedyny w Polsce mobilny bar, Łódź - zdjęcie 3 Ekskluzywny catering - jedyny w Polsce mobilny bar, Łódź - zdjęcie 4 Ekskluzywny catering - jedyny w Polsce mobilny bar, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Ekskluzywny catering - jedyny w Polsce mobilny bar id:25959

Łódź, łódzkie

O nas

Kuchnia

  • międzynarodowa

Liczba gości

  • minimum: 80
  • maksimum: 200

Oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszy w Polsce catering oparty na świeżych ostrygach. Oyster bar to atrakcja działająca od lat na weselach zagranicznych. Dzięki możliwościom obecnej logistyki, każdy może pozwolić sobie na taką atrakcję na własnym weselu. Ostrygi przyjeżdżają do nas bezpośrednio z morza (nawet prosto na miejsce!) i są serwowane maksymalnie 24 godziny po wyłowieniu. Do dyspozycji oddajemy zachowany w starym klimacie bar oparty na drewnianej skrzyni wypełnionej lodem pełnej świeżych ostryg. Nasza obsługa wykazuje się pełnym profesjonalizmem, prezencją oraz nienaganną kulturą osobistą. Nasz bar to nie tylko catering, ale swego rodzaju "show" propagujące ten rodzaj przystawek wśród Polaków. Jesteśmy skorzy opowiadać o ostrygach godzinami, każdemu zaciekawionemu tematem wujkowi ;)


Dlaczego ostrygi?

- jest to ekskluzywny dodatek do każdego wydarzenia.
- zawierają ogromne ilości białka, cynku i witamin.
- są świetnym afrodyzjakiem.
- w cudowny sposób zastępują tradycyjnego Polskiego "śledzika".
- wyróżnią Twoje wesele i sprawią, że zapisze się na długo w pamięci gości.Masz szansę stać się jedną z pierwszych osób, która podejmie z nami współpracę i zapoczątkuje nowy trend wśród atrakcji carteringowych w branży ślubnej. Do współpracy zapraszamy domy weselne i organizatorów imprez, ale przede wszystkim osoby chcące uświetnić wyjątkowy dzień swoich zaślubin nietuzinkowym i ekskluzywnym dodatkiem.

liczba odwiedzin: 1751

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie