EUFLORIA - DEKORACJE ŚLUBNE I FLORYSTYKA

od 600 do 10000 zł
Rzeszów, podkarpackie

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Eufloria dekoracje ślubne i florystyka to firma, która zadba o najdrobniejszy szczegół na Twoim przyjęciu. Tworzy ją młody, pełen zapału i chęci do pracy zespół, którego kreatywne pomysły zaspokajają potrzeby najbardziej wymagającego klienta.Zajmujemy się dekoracją przyjęć weselnych, chrzcin, komunii, urodzin i innych przyjęć okolicznościowych a także florystyką.
Chętnie wysłuchamy Państwa pomysłów i oczekiwać dotyczących wystroju miejsca przyjęcia jednocześnie doradzając co zrobić, by zachwycało zgromadzonych gości.Dbamy o każdy detal dekoracji sali weselnej oraz kościoła, a także zapewniamy kompleksowe usługi związane z tematyką weselną m. in. bukiety ślubne, butonierki, upominki dla gości , dekorację samochodu oraz przepiękne bukiety wykorzystywane w aranżacji dekorowanego pomieszczenia.
To Wasze marzenia są dla nas inspiracją do pracy , którą wykonujemy z pasją . Wsłuchując się w Państwa potrzeby i oczekiwania tworzymy dekoracje mocno osadzone w obowiązujących trendach oraz projekty indywidualne oparte na Waszych zainteresowaniach.
Zapraszamy do współpracy!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dopasowujemy dekorację do oczekiwań i budżetu z zachowaniem najnowszych trendów ! Z Nami masz pewność , że Twoje wesele będzie perfekcyjne :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest dedykowana dla Par , które chcą kompleksowo zorganizować swój ślub i wesele. Nasza firma to już nie tylko dekoracje. Możesz wybrać wszystkie usługi w jednym miejscu, nie tracąc czasu na poszukiwania !

Jaki jest zakres naszych usług?

Posiadamy : zespół muzyczny, dekorację , drink bar , samochody do ślubu, usługę aparatem instax, ciężki dym z pirotechniką sceniczną, napis ledowy love .

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Gotowe pakiety takie jak wynajem napisu love, ciężki dym i pirotechnika sceniczna , usługa aparatem instax oraz wynajem samochodu o gotowe stawki. Cena dekoracji uzależniona jest od oczekiwać, użytych kwiatów i ich ilości , wynajmu artykułów dodatkowych typu ścianka, stelaże, świeczniki , biały dywan itp.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Wyłącznie na życzenie klienta jest możliwość przygotowania kompozycji z kwiatów sztucznych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze mocne strony:
-przejrzysty system rozliczania z klientem
-konkrety w działaniu
-sprawne wykonywanie usług
-kompozycje przygotowywane dzień wcześniej w gwarancją świeżości w dniu ślubu
-kreatywność i zorganizowanie
-podążanie za trendami

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Nie ma trudnych miejsc i sal weselnych ! Każde wymaga indywidualnego podejścia ale nie ma rzeczy niemożliwych ! Wszędzie może być pięknie -wystarczy, że zaufacie właśnie nam !

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak, jak najbardziej pod warunkiem , że są spójne z ustaloną wizją i kolorystyką oraz stylem wesela - estetyka pracy i efekt końcowy jest bardzo ważny dla klienta ale przede wszystkim dla nas :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończony kurs florystyczny oraz ogromne doświadczenie w zawodzie :)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Rekomendację naszych wspaniałych klientów na profilach społecznościowych to nasze największe osiągnięcie -dobrze wiedzieć, że dzięki nam Wasz dzień był tym najpiękniejszym . Czego chcieć więcej ? :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Wesela tematyczne z motywem np. podróży oraz plenerowe śluby cywilne.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Wszystkie elementy dekoracyjne jednokrotnego użytku oraz kompozycje kwiatowe są dla Pary Młodej . My po zakończeniu dekoracji demontujemy i zabieramy wszystko co wynajmujemy na ten dzień -jest to w zakresie naszych obowiązków i Para Młoda nie musi się martwić, że po ślubie nie będzie miał kto sprzątnąć kościoła .

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Proponujemy swoje alternatywy dekoracji, dajemy do wybory kilka opcji dekoracji czy bukietów , wizualizując dekorację aby klient mógł sobie to wyobrazić i wspólnie ustalić pożądany efekt końcowy. Słuchamy klienta i doradzamy :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeżeli zmiany są zgłaszane odpowiednio wcześniej nie ma z tym problemu-modyfikujemy kosztorys i założenia projektu. Natomiast my preferujemy szczegółowe omawianie ślubu najwcześniej 2 miesiące przed weselem 0aby takich sytuacji unikać lub je ograniczać do minimum . Spełniamy Wasze marzenia-musimy być elastyczni :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie , po weselu nie ma potrzeby już kontaktować się z nami :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Z przypadku - po Moim własnym weselu , które ogarniałam sama :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Spełniać marzenia ! Uśmiech i "dziękujemy-było pięknie " od Pary Młodej po realizacji :) To najpiękniejszy prezent i rekompensata za pracę :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Doskonalimy swoje usługi, dokupujemy nowe artykuły dekoracyjne, ścianki -zmieniamy się razem z trendami . Ciągle próbujemy nowości a każde bukiety tworzymy inaczej , oryginalnie i z klasą.

liczba odwiedzin: 1894

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy