Event Bar - bar weselny, drink bar, obsługa barmańska

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Bardzo zachęcam do zapoznania się z oferta baru weselnego firmy Event-Bar. Jako że jesteśmy najdłużej działającą firmą w zachodniopomorskim gwarantujemy Państwu pewność że to co będzie powiedziane i później napisane w Umowie będzie dotrzymane.
Wszystkie szczegółowe informacje co zapewniamy a co jest po Państwa stronie zostaną wysłane w mailu wraz z ofertą.
Co wyróżnia EVENT- BAR od innych...
1) jesteśmy firmą zatrudniającą 14 barmanów a nie jedno lub dwuosobową grupą kolegów, która nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tak ważnym dla Państwa dniu
2) jako jedyni w Polsce mamy wybór frontów baru - czyli możemy dostosować bar do wnętrza, gdzie odbywa się wesele
3) zaczęliśmy ręczną produkcję syropów BIO co daje nam pewność, że serwowane koktajle będą smaczne i "zdrowe "- nie używamy sztucznych syropów typu RIOBA
4) Ilość lodu jaką przywozimy na uroczystość wystarcza na całą noc, więc nie usłyszycie Państwo od barmanów że lód się po prostu skończył. Na 120 osób przywozimy 170 kg lodu ( wartość około 500 zł)
5) przede wszystkim nasz bar otwarty jest przez całą długość trwania wesela ( nie 6 czy 8 godz )
6) dla wszystkich "abstynentów" całą noc dostępne są drinki bezalkoholowe
7) zarówno dla nas i dla Państwa również to co powinno być najważniejsze poziom kultury i obycia barmanów, którzy dla nas pracują jest niezwykle wysoki. Pierwsze szkolenie przechodzą w naszym cocktail barze 17 schodów i gdy są już gotowi zaczynają pracować na weselach gdzie Para Młoda i jej goście to bardzo często zróżnicowany i wymagający klient dla którego trzeba się dostosować na każdym etapie obsługi.

liczba odwiedzin: 4742

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie