Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych! id:35805

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych!

Felix Felicis Ostatnio widziany 30-06-2018
517-488...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 16-05-2018
Liczba odwiedzin: 156

Oferta Konsultant ślubny Kraków

Felix Felicis dosłownie oznacza płynne szczęście. I to właśnie Waszym szczęściem kierujemy się przy organizacji ślubu i wesela.

Jeśli zaręczyliście się, mieszkacie za granicą albo po prostu nie macie czasu na organizację wesela to świetnie trafiliście! Dlaczego? Bo idealnie dopasowujemy się do Waszych potrzeb. Każdy ślub traktujemy jako szansę na spełnienie Waszych marzeń. Kochamy widzieć Wasze zadowolenie z efektów naszej pracy :)

Ślub to wyjątkowa chwila, dlatego naszym zadaniem jest przygotowanie ceremonii tak, abyście nie odczuli zmęczenia związanego z jej organizacją.

Nie mamy gotowych cenników. Indywidualnie dobieramy ofertę do Waszych potrzeb oraz budżetu. I nie martwcie się o dodatkowy wydatek na konsultantkę ślubną. Współpracujemy z wieloma podwykonawcami, którzy oferują rabaty na usługi dla naszych klientów. Dzięki temu, macie szansę nie tylko nie przekroczyć zaplanowanego budżetu, ale także odciążyć się od masy przygotowań związanych z organizacją ślubu.

Nie zwlekajcie i jeszcze dziś się z nami skontaktujcie! Bardzo chętnie się z Wami spotkamy i opowiemy o wszystkich zaletach podjęcia współpracy z naszą firmą!

Opinie o Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Felix Felicis
Imię:Magdalena
Nazwisko:Michalska
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.