Zobacz zdjęcia (5)
Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych!, Kraków - zdjęcie 1
Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych!, Kraków - zdjęcie 2 Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych!, Kraków - zdjęcie 3 Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych!, Kraków - zdjęcie 4 Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych! id:35805

Kraków, małopolskie

O nas

"...oraz że Cie nie opuszczę aż do śmierci". W tym momencie ślubu zawsze się wzruszam. Niezależnie od tego, czy Para Młoda jest mi bliska czy widzę ją pierwszy raz. Kocham śluby i chyba właśnie to uwielbienie natchnęło mnie do zostania konsultantem ślubnym. Przez kilka miesięcy uczyłam się jak wygląda organizacja wesela krok po kroku. I oto jestem! Pełna pasji, wiedzy i doświadczenia! Dla Was

Organizacja wesela to piękny okres czasu!

Dlatego nie pozwólcie, aby planowanie wesela kojarzyło Wam się z obowiązkiem, stresem i ciągłym zastanawianiem się czy o czymś nie zapomnieliście. Współpracując ze mną, planujemy wesele razem, więc pomagam Wam we wszystkich krokach przygotowań ślubu. Tworzę organizer ślubny, w stylu kalendarza ślubnego, dzięki czemu planowanie ślubu jest łatwe, przyjemne i ciągle pod kontrolą.

Moim głównym celem jest sprawienie, abyście w dniu ślubu czuli się niczym para książęca- najpiękniejsi oraz najważniejsi, na weselu o którym goście będą mówić jeszcze kilka lat. Jako organizator ślubu, z radością będę patrzeć na Wasz bajkowy i wymarzony dzień.

Dlaczego warto i dlaczego akurat moja agencja ślubna? Bo planowanie wesela to dla mnie czysta przyjemność, której nie traktuję jako pracy. Ceremonia zaślubin nikomu nie powinna kojarzyć się z obowiązkiem. Dla mnie, ślub to najpiękniejsze wydarzenie w życiu. Organizację ślubu traktuję jako pasję, dlatego zawsze staram się Was uszczęśliwić i spełnić Wasze marzenia.

Zgłaszając się do mnie, nie musicie wiedzieć niczego na temat planowania ślubu. Do wszystkiego dojdziemy krok po kroku. Opierając się na moim doświadczeniu i wiedzy, unikniemy niepotrzebnych wydatków oraz znajdziemy rozwiązania, które z całą pewnością Wam się spodobają.

Podejmując współpracę, zaprezentuje Wam propozycje najlepszych podwykonawców, stworzę harmonogram uroczystości oraz przygotowań, a także ułożę i będę przestrzegać założonego budżetu. Pamiętajcie, że współpracując, to do Was należy ostatnie zdanie.

Wiem jak zorganizować wesele, dlatego zapraszam do współpracy i kontaktu!

Opinie (1)

Felix Felicis - organizacja ślubów i przyjęć weselnych! id:35805
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
P
Piotr Franczak
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Małastów, gm. Sękowa
Data dodania: 29-08-2019

Szczerze polecamy usługi Felix Felicis. Pani Magda bardzo nam pomogła w organizacji naszego wesela. Po pierwsze, przed weselem doradzała w sprawie wyboru atrakcji, ustawień i wielu innych spraw. Po drugie w czasie bezpośrednich przygotowań sali weselnej, Pani Magda pomogła nam piękne ubrać salę i samochód, zadbała o kontakt z podwykonawcami (kwiaty, dekoracje, itd.). Po trzecie, już w czasie samego wesela zadbała by wszystko było pięknie i na czas, była wspaniałym pośrednikiem między nami, a orkiestrą, fotografem, fajerwerkami, obsługą sali weselnej, fotobudką, itd. Ciężko nam byłoby sobie wyobrazić tak udane wesele bez pomocy Pani Magdy z Felix Felicis :-) Naprawdę polecamy !!! Iza i Piotr :-)

liczba odwiedzin: 1622

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie