Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Film i zdjęcia z wesela. Tanio i profesjonalnie. 4K, Dron + VR gratis. id:33686

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Film i zdjęcia z wesela. Tanio i profesjonalnie. 4K, Dron + VR gratis.

Mateusz Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
697-279...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Lipka, wielkopolskie
Data dodania: 03-02-2018
Liczba odwiedzin: 157

Oferta

Witam,

Jesteśmy profesjonalnym zespołem realizującym filmy, zdjęcia i animacje. Ponieważ wchodzimy w nowy etap rozwoju naszej pasji, zakupujemy drogi sprzęt i usprawniamy realizacje, postanowiliśmy również poszerzyć pole działalności o reportaże i zdjęcia ślubne. Proponujemy ceny od 2000 zł. Mamy doświadczenie w projektach komercyjnych oraz przy realizacji dokumentu kinowego - "Uciec na Pitcairn". Zespołem kieruje i realizuje film autor zdjęć i producent wspomnianego dokumentu - Mateusz Konopacki, który również jest absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi i który również z niewiadomych powodów pisze to ogłoszenie w formie drugoosobowej.


Do realizacji wykorzystujemy aparat z zapisem filmu w jakości 4k, drona oraz kamerę VR, czyli 360 stopni. Dron i VR dostępne tylko przy 2 operatorach, ze względu na ograniczoną możliwość obsługi tylu kamer. Drona używamy do ogrania miejsca przygotowań (domu pana młodego lub pani młodej) oraz miejsca wesela (domu weselnego) i jeśli wystarczy czasu to kościoła :) Kamerę VR ustawiamy w kościele podczas przysięgi oraz podczas pierwszego tańca, więc ostatecznie mamy z wesela 2 najlepsze ujęcia.

Cena 2000zł obejmuje realizację filmu od przygotowań do końca oczepin przez jednego operatora wraz z montażem dynamicznego i ciekawego filmu o długości ok 45 minut.

Do powyższej ceny można doliczyć pozostałe warianty:
+ 800zł drugi operator (w tym wypadku dron i VR gratis)
+ 1800zł realizacja zdjęć (50 najlepszych wyreszutowanych i wystylizowanych w photoshopie oraz pozostałe ok. 500 - 700 w formie surowej - tu mamy osobnego fotografa)
+ 1zł za każdy kilometr dojazdu z Piły w północnej Wielkopolsce.

Pozostałe warianty realizacji filmu czy zdjęć np. podziękowania dla rodziców w formie filmu, sesja ślubna etc do ustalenia po kontakcie mailowym
*Cena jest tymczasowa wliczająca tzw koszt wejścia na rynek.
Film

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD

Ilość kamer:

  • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Standard
od 2000 do 4600 / film
W opcji za 2000 zł otrzymują Państwo realizację filmu od przygotowań do oczepin przez 1 operatora wraz ze zmontowaniem finalnej wersji o długości trwania ok 45min oraz 1,5min skrótu w formie teledysku weselnego.
za dodatkowe 800 zł otrzymują Państwo 2 operatora ( w tym przypadku realizujemy gratisowo zdjęcia z drona oraz 2 ujęcia VR - podczas przysięgi i pierwszego tańca).
Za dodatkowe 1800zł otrzymują Państwo również fotografa, który odda najlepszych 500 - 700 zdjęć, z czego 50 zostanie odpowiednio poprawiona i wyreszutowana w photoshopie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Film i zdjęcia z wesela. Tanio i profesjonalnie. 4K, Dron + VR gratis.
Imię:Mateusz
Nazwisko:Konopacki
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Lipka
Kod:77-420
Adres:Wielki Buczek 12/2

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.