Zobacz zdjęcia (1)
Profesjonalny film ślubny , Złotów - zdjęcie 1
1 / 1

Profesjonalny film ślubny id:25204

Złotów, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Dzień ślubu dla wielu osób jest najbardziej wyjątkowym wydarzeniem w życiu. Dwoje ludzi przysięga sobie miłość i wierność aż po grób. Tę wyjątkową chwilę wzbogacają piękne kwiaty i blask świec. Każde zaślubiny stają się początkiem nowej historii, którą Para Młoda chce zapisać w pamięci do końca swych dni. Jednak niestety czas w końcu zmyje wszystkie szczegóły nawet najbardziej wyjątkowych chwil w życiu... i tu pojawiamy się my...

Jeśli chcecie aby ten wyjątkowy dzień pozostał z Wami na zawsze powinniście zapewnić sobie profesjonalną ekipę filmową, która uwieczni te piękne chwile w całej okazałości.
Będziemy zawsze krok przed Wami nagrywając wszystkie szczegóły uroczystości. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i prośby naszych klientów.
Film ślubny nagrywany jest przez nas 3 kamerami DSLR z jakością FULL HD w 50 klatkach na sekundę. Istnieje także możliwość nagrania i dostarczenia Wam filmu w jakości 4K tym samym zapewniając jeszcze lepszą jakość obrazu.
Na każdym weselu jedna z kamer umieszczona jest na profesjonalnym stabilizatorze obrazu typu RONIN oraz STEADICAM co sprawia, że ujęcia stają się bardzo dynamiczne, a jednocześnie są niezwykle płynne. Druga kamera znajduje się na statywie naramiennym u drugiego operowana który skupia się przede wszystkim na twarzach oraz detalach. Trzecia kamera umieszczona jest na statywie przy orkiestrze /DJ-u. Na zewnątrz mamy możliwość nagrania Was oraz gości z lotu ptaka profesjonalnym dronem INSPIRE 1. Piękne ujęcia z powietrza są doskonałym urozmaiceniem, wzbogacają wizualnie film ślubny. Mogą być także wykorzystane w teledyskach, filmowych podziękowaniach dla rodziców oraz plenerach ślubnych.

Dźwięk z sali i kościoła nagrywany jest osobno specjalnym zoomem z mikrofonem, po czym łączony jest on z dźwiękiem z kamer. Dzięki temu połączeniu słychać gości i to co się dzieje na sali przy czym dźwięk jest niezwykle czysty.

Na tle innych firm zajmujących się nagrywaniem ślubów, wyróżnia nas doskonała znajomość programów graficznych przeznaczonych do produkcji animacji komputerowych oraz efektów specjalnych. Nasz potencjał wykorzystujemy także w trakcie montażu filmów ślubnych dodając rozmaite efekty wizualne znacznie wzbogacające film. Efekty takie zazwyczaj wykorzystuje się w dużych produkcjach filmowych.

Końcowy film nagrywamy na jednej płycie BLU-RAY w jakości FULL HD lub 4K oraz na płycie DVD. Dodatkowo Para Młoda otrzymuje od nas film na nośniku PENDRIVE. Nie stosujemy żadnych zabezpieczeń przed kopiowaniem płyt, więc jest możliwość dublowania filmu w domowych warunkach.
Warto dodać, że gotowy film dostarczamy Parze Młodej do JEDNEGO MIESIĄCA od ostatnich nagrań! Przeważnie Pary które czekają u nas na film ślubny nie czekają na niego dłużej niż DWA TYGODNIE! :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Złotów, , 77-400, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 954

Popularne miasta w okolicy