Filmaker Ewa Szproch

od 2000 do 4000 zł
Leszno, wielkopolskie
(3)
Dodaj opinię
661-430...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Realizujemy teledyski, filmy ślubne i weselne atrakcyjniejsze niż tradycyjne wideofilmowanie. Nasze umiejętności wynikają ze zdobytego wykształcenia i udziału zarówno w niezależnych jak i komercyjnych projektach filmowych. Posiadamy dostęp do najnowszych technologii z dziedziny filmu, ze względu na stałą pracę przy projektach filmowych oraz animacjach. Posiadamy sprzęt niezbędny do realizacji filmów ślubnych w każdych warunkach:

Realizacja filmu zawsze odbywa się wg wcześniejszych ustaleń. Dzień ślubu jest zbyt ważny, żeby przeoczyć niezbędne szczegóły dotyczące charakteru filmu, jego długości, a nawet plastyki obrazu.
Sesje i teledyski niestandardowe to dla nas nie tylko wyzwanie, ale i przyjemność. Jeśli masz pomysł na coś czego jeszcze nikt nie widział tym lepiej! Dla kreatywnych par zawsze z przyjemnością dokonujemy wszelkich starań, żeby film wykonać zgodnie z ich marzeniami. Jesteśmy również gotowi na większą swobodę i wykonanie filmu wg naszej inwencji twórczej.
Może potrzebujecie więcej kamer, albo realizację filmu w trakcie wypadu w góry/nad morze? Bardzo nas cieszą piękne plenery, a Pary Młode otrzymują dzięki temu niepowtarzalne materiały.
Zapraszamy!

Posługujemy się technologią cyfrową i dostarczamy klientom obraz w najwyższej jakości. Stworzone przez nas filmy mają optymalną długość i charakteryzują się urozmaiconym sposobem montażu. Czas trwania oraz charakter poszczególnych sekwencji zależy od życzeń Pary Młodej. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma możliwymi wariantami filmów:

W celu zapoznania się z cennikiem naszych usług na filmy weselne i filmy ślubne bardzo prosimy o kontakt.

Filmaker Ewa Szproch
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Gniezno
Data dodania: 20-07-2019

Bardzo dziękujemy za super pamiątkę😀, film przerósł nasze oczekiwania😀. Pracę z ekipą wspominamy bardzo dobrze, sympatyczni młodzi ludzie, potrafiący słuchać, nienarzucający swoich wizji, cierpliwi i do tego bardzo dyskretni podczas całej uroczystości. Film wykonany bardzo profesjonalnie i estetycznie. Całość dopełnia super dopracowane opakowanie😊. Bardzo polecamy ekipę FILMAKER 😎. Nie będziecie żałować.

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Wrocław
Data dodania: 27-05-2019

Serdecznie polecamy współpracę z Filmaker! Ostateczna wersja filmu przerosła nasze oczekiwania :) Wybrane sceny, montaż, światło - film jest fenomenalny! :D Ewa i Jacek to prawdziwi profesjonaliści, bo chociaż bardzo dyskretnie poruszali się po sali, to uchwycili wszystkie najlepsze momenty. Film oglądamy już chyba szósty raz i nie mamy dość :) jest to wspaniała pamiątka, do której będziemy często wracać. To co dla nas było bardzo ważne to elastyczność i uszanowanie naszej wizji. Bardzo się cieszymy także, że zdecydowaliśmy się na pakiet z sesją plenerową.
Prywatnie to niezwykle sympatyczni ludzie ;)
Gorąco polecamy!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Bełchatów
Data dodania: 24-05-2019

Gorąco polecamy współpracę z Filmakerem. Pani Ewa była zawsze pomocna i odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Bardzo profesjonalne podejście, wszystkie nasze preferencje zostały zebrane z odpowiednim wyprzedzeniem, a potem wprowadzone w życie. Film jest lepszy niż mogliśmy sobie wymarzyć i będzie pamiątką na całe życie.

Nazwa firmy: Filmaker Ewa Szproch
Imię i nazwisko: Jacek Szproch
Adres: Leszno, 64-100, woj. wielkopolskie
661-430...
liczba odwiedzin: 3275
Zadzwoń
661-430...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Leszno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy