filmowanie wesela w HD i 4K + dron id:5806

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza firma powstała w celu wypełnienia luki na rynku wideofilmowania. Zależało nam na zrobieniu czegoś nowego, co odbiega od standardów. Chcielibyśmy, aby nasze filmy z Państwa ślubu i wesela oglądało się z przyjemnością. Chcielibyśmy, aby nasze filmy były nie tylko ruchomym obrazem z dźwiękiem, ale także czymś więcej. Aby ten obraz i dźwięk był uwiecznieniem tej niepowtarzalnej atmosfery, radości i wzruszenia.
Uroczystość zaślubin to jedyny dzień w życiu. To Wasz dzień. Jest to pamiątka na lata, chwil które uwieczniamy nie da się powtórzyć - dlatego nie możemy sobie pozwolić pracować na amatorskim sprzęcie.
Pracujemy na profesjonalnych kamerach High Definition pozwalających osiągnąć wysoką jakość obrazu.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN / wesele

Jeśli ślub jest w Radomsku, Bełchatowie lub Piotrkowie Tryb dojazd gratis. ( firma mieści się w Kamieńsku) Co do ceny podlegają one negocjacjom i tu podana jest cena minimalna czyli 1800 zł za pakiet podstawowy czyli 5 DVD z jednego dnia 1800 zł
HD z jednego dnia 2100 zł
DVD z 2 dni 2100 zł
HD z 2 dni 2600 zł.
cena 1000 zł obejmuje tylko filmowanie ceremonii ślubnej oraz pierwszego tańca bez przygotowań podpisanie umowy tylko na miesiąc przed ceremonią.
Jakość HD zawsze filmowana na 2 kamery oraz oddzielnie rejestrowany jest dźwięk dzięki czemu ceremonia kościelna jest niezapomniana z bardzo dobrym dźwiękiem
Jeśli teledysk ślubny jest nagrywany w dniu ślubu jest on gratis.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

501-708...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

filmowanie wesela w HD i 4K + dron
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Radomsko
Kod:97-360
Data dodania: 11-04-2011
Liczba odwiedzin: 3474

Polecamy

Nowe ogłoszenia