Fontanna czekoladowa, bufety owocowe, carving! id:9414

Koło, wielkopolskie
(14)
Dodaj opinię
530-075...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta

 • wynajem
 • dojazd do klienta

Fontanna czekoladowa, alkoholowa, serowa. Palmy i bufety owocowe, carving (dekoracje z owoców i warzyw). Atrakcje na wesela, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, eventy.

Dołącz do grona zadowolonych klientów - niektóre opinie o nas możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej - nie mamy nic do ukrycia!

Nasza praca jest naszą pasją - to połączenie gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi, na które mogą Państwo liczyć.

Z naszych usług skorzystało już bardzo wiele par, a także hoteli, lokali gastronomicznych, firm eventowych, czy reklamowych.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta nr 1
Oferty i wyceny przygotowujemy dla każdego Klienta indywidualnie, starannie dobierając ofertę do indywidualnych potrzeb i do możliwości budżetowych przewidzianych na tą atrakcję.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2016

Opinie (14)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fontanna czekoladowa, bufety owocowe, carving! id:9414
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-03-2019
Poznań
Data dodania: 01-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Super kontakt i oferta, polecam!
K
Kamila Sowińska
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2018
Gostyń
Data dodania: 12-07-2018
Bardzo sympatyczna obsługa fontanny :) Fontanna okazała się strzałem w 10! :) Wspaniały kontakt z klientem, w czasie ustalania oraz po podpisaniu umowy odpowiedzi na maila dostawaliśmy niemal natychmiast! Pani Elżbieta nie narzuca klientom swojego zdania, wręcz przeciwnie stara się "spełnić marzenie" :) Nam bardzo zależało, żeby do fontanny czekoladowej jedynymi owocami były truskawki i nie było z tym żadnego problemu, od razu dostaliśmy gwarancję, a nie wszędzie tak to wyglądało ;) Czekolada była bardzo smaczna tak samo jak i truskawki, a goście zachwyceni :) Możemy tylko bardzo polecić :)
Pozdrawiamy,
Kamila&Miko;łaj
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data dodania: 16-02-2016
Profesjonalna i przemiła obsługa. Fontanna okazała się wspaniałą atrakcją nie tylko dla najmłodszych. Fantastyczny, delikatny smak czekolady w połączeniu z owocami sprawił, że goście z przyjemnością delektowali się smakiem:-)
P
Przemek i Karolina
5.00
 / 5
Data dodania: 16-02-2016
Dziękujemy za uzupełnienie naszej galerii zdjęć z wesela :) W 100% polecamy państwa firmę i pyszności które goście chwalą po dziś dzień. Dla przyszłych klientów którzy mają jakiekolwiek wątpliwości to zaskoczył nas pozytywnie pełen profesjonalizm, smak i wygląd . Jeszcze raz dziękujemy :):):)
K
Kasia
5.00
 / 5
Data dodania: 03-02-2016
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą obsługę oraz przepyszne smakołyki.
Owoce świeże, czekolada smakowita i drogie Panie bardzo profesjonale i miłe !!!

POLECAMY !!!! KME
M
Monika
5.00
 / 5
Data dodania: 03-02-2016
Wspólnie z małżonkiem jesteśmy bardzo zadowoleni. Fontanny wyglądają jeszcze ładniej niż na zdjęciu. Nie tylko zachwycały wyglądem, ale też smakiem. Były wręcz oblegane na naszym weselu. Serdecznie polecamy.
P
Paulina
5.00
 / 5
Data dodania: 03-02-2016
Bardzo dziękujemy za dodatkowe umilenie i osłodzenie tego pięknego i ważnego dnia dla nas :-) zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni obsługą, wyglądem a przede wszystkim smakiem tych cudownych owoców i tej nieziemskiej płynącej czekolady :-) :-)
M
Maja i Krzysztof
5.00
 / 5
Data dodania: 01-02-2016
Przemiła obsługa, pięknie przygotowane owoce i słodkości, przepyszna czekolada. Pokaz piankowych serc wszystkich zaskoczył! Jeżeli będziecie organizować jakąkolwiek imprezę to szczerze polecamy Impresję Smaku!
Pokaż więcej opinii
Elżbieta Krysiak

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Impresja Smaku
Imię i nazwisko:Elżbieta Krysiak
Adres:Kołoul. kolejowa 24
62-600woj. wielkopolskie
530-075...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-01-2013, liczba odwiedzin: 4193
Telefon
530-075...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie