Fotobudka Snap-photo ATRAKCJA dla gości Wesele id:24070

700 zł / Wypożyczenie
Warszawa, mazowieckie
(9)
Dodaj opinię
507-816...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Planujesz wesele? Proponujemy Ci najlepszą fotobudkę na rynku ;)
Fotobudka Snap-photo to rewelacyjny pomysł, aby Twoi goście przeżyli niezapomniane chwile.

W naszej ofercie proponujemy Państwu obecność animatora obsługującego fotobudkę, dojazd 50km od Warszawy, nielimitowany wydruk zdjęć, tło i liczne gadżety, które urozmaicą zdjęcia Twoich gości, galerię online oraz płytę DVD lub pendrive ze wszystkimi zdjęciami! ;)

Ponadto, oferujemy Państwu indywidualny projekt graficzny wydruków, tła oraz branding fotobudki, a także automatyczną galerię zdjęć on-line!

Proponujemy także fantastyczną księgę gości, która wypełniona zdjęciami i wpisami Twoich gości będzie piękną pamiątką z tego cudownego dnia!

Skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę do Ciebie!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotobudka na wesele Warszawa

Oferta

Oferta nr 1
700 / Wypożyczenie

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2017

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotobudka Snap-photo ATRAKCJA dla gości Wesele id:24070
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Warszawa
Data dodania: 13-08-2018
Bardzo polecam! Fotobudek jest już na rynku dużo, ale samo urządzenie to nie wszystko. Wyjątkową pracę zrobili animatorzy - Piotr i Łukasz. Tworzyli super atmosferę, dzięki czemu nasi goście bawili się jeszcze lepiej. Zebraliśmy dużo pochwał od gości za profesjonalizm chłopaków. Dodatkowo dysponowali
niezliczoną ilością gadżetów. Indywidualne podejście w kwestii doboru tła i wydruku zdjęć.
Piotr, Łukasz - bardzo dziękujemy za super zabawę! To nie było nasze ostatnie spotkanie ;)
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2017
Konstancin
Data dodania: 13-08-2017
Najlepsza atrakcja na naszym weselu! Goście ustawiali się w kolejce, aby zrobić sobie zdjęcia i mieć pamiątkę na lata. Świetne gadżety, rewelacyjna jakość zdjęć, punktualność, elastyczność przy wyborze tła i tekstu oraz bezkonkurencyjna obsługa chłopaków, a dodatkowo dostęp do galerii internetowej i możliwość podejrzenia po imprezie wszystkich zdjęć, - w tym babci w różowej peruce - bezcenne :-). Zabawa dla dużych i małych. Naprawdę warto :-)
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Warszawa
Data dodania: 10-08-2017
Fotobudka sprawdziła się świetnie, pełen profesjonalizm, dużo ciekawych gadżetów, goście byli zachwyceni. Fajnie że można wybrać różne tła i opcje wydruku zdjęć. Punktualni, solidni, dobra jakość zdjęć. Polecam tę firmę :))) Maria
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2017
Warszawa
Data dodania: 10-08-2017
Fotobudka świetnie się sprawdziła na naszym weselu! Super animatorzy, super gadżety! Nic dodać, nic ująć. Dzięki jeszcze raz :)
J
Janusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2017
Pruszków
Data dodania: 07-08-2017
Fotobudkę wraz z Obsługą wynajęliśmy na nasze kameralne wesele w maju. Choć goście na początku nieufnie podchodzili do tego gadżetu, to wraz z kolejnymi ilościami alkoholu i dzięki dwóm wodzierejom-animatorom stała się ona absolutnie HITEM wesela i najlepszą pamiątką - galeria tych świetnych zdjęć dekoruje teraz naszą nową, wspólną sypialnię :)
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2017
Józefów
Data dodania: 03-08-2017
W Czerwcu na weselu mojej kuzynki, była zamówiona fotobudka. Dzięki dwóm animatorom ze Snap-photo kameralne rodzine wesele zmieniło się w wielką imprezę. Dziękuje za świetne wspomnienia i para młoda do dziś się uśmiecha przeglądając pamiątkową książkę ze zdjęciami, szczególnie się śmieje ze zdjęcia z Wujkiem Staszkiem :)
Pozdrawiam
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Warszawa
Data dodania: 09-05-2017
Miałam okazję bawić się z Wami na weselu moich znajomych. Ubawiłam się jak nigdy. Polecam wszystkim!
A
Aleksander
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2016
warszawa
Data dodania: 14-03-2017
Bardzo dobra i fachowa obsługa, żadnych problemów - 100% profesjonalizm :-). Polecam :-)
Dziękuję za wszystkie uśmiechy na naszym weselu, dzięki fotobudkowym świątecznym stylizacjom ten dzień został pięknie i radośnie uwieczniony na zdjęciach. Pozdrawiam
Pokaż więcej opinii
Piotr

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Piotr Wąsowski
Adres:Warszawaul. V Poprzeczna 5
04-611woj. mazowieckie
507-816...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 13-12-2016, liczba odwiedzin: 1838
Telefon
507-816...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie