Zobacz zdjęcia (15)
Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość, Wrocław - zdjęcie 1
Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość, Wrocław - zdjęcie 2 Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość, Wrocław - zdjęcie 3 Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość, Wrocław - zdjęcie 4 Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość, Wrocław - zdjęcie 5
Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 15

Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość id:32930

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
665-503...

O nas

Mamy w ofercie 3 różne fotobudki. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie:)

Photobus - Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 "ogórek" z 1979 roku, w którym pakę przerobiliśmy na fotobudkę. Wsiadając do tyłu auta przez stylową makramę, możecie przenieść się w czasie o kilka dekad i cyknąć parę zabawnych fotek, bez obawy że ktoś Was będzie podglądał. "Ogórek" to nie tylko fotobudka, ale również świetna atrakcja dla pasjonatów motoryzacji. Zdjęcia z zabytkowym samochodem w tle będą super pamiątką na całe życie. Kultowy volkswagen zrobi furorę na każdej imprezie!

Selfie mirror – lustro, które robi zdjęcia. Lustro ma 50cali, na których możemy pisać. Fotobudka jest interaktywna, polski lektor na pewno rozbawi Waszych gości swoimi zabawnymi tekstami. Lustro wyposażone jest w elegancką ramę.

Fotobudka w dmuchanym namiocie - To atrakcja, która w błyskawicznym tempie zyskuje wielu zwolenników. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. W zestawie do urządzenia przywozimy akcesoria do przebierania, a także elegancki, podświetlany namiot. To, że goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów sprawia, że dużo chętniej z niej korzystają.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość - film 1 Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus/ fotobus - totalna nowość - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie szymon jankowski craicford (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt szymon jankowski craicford

Nazwa firmy: szymon jankowski craicford
Imię i nazwisko: Szymon jankowski
Adres: Wrocław, , 50-314, woj. dolnośląskie
665-503...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6807
Zadzwoń
665-503...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie