Fotobudka / Selfie Mirror/ photobus - totalna nowość id:32930

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
665-503...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Mamy w ofercie 3 różne fotobudki. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie:)

Photobus - Jedyny w swoim rodzaju odrestaurowany VW T2 "ogórek" z 1979 roku, w którym pakę przerobiliśmy na fotobudkę. Wsiadając do tyłu auta przez stylową makramę, możecie przenieść się w czasie o kilka dekad i cyknąć parę zabawnych fotek, bez obawy że ktoś Was będzie podglądał. "Ogórek" to nie tylko fotobudka, ale również świetna atrakcja dla pasjonatów motoryzacji. Zdjęcia z zabytkowym samochodem w tle będą super pamiątką na całe życie. Kultowy volkswagen zrobi furorę na każdej imprezie!

Selfie mirror – lustro, które robi zdjęcia. Lustro ma 50cali, na których możemy pisać. Fotobudka jest interaktywna, polski lektor na pewno rozbawi Waszych gości swoimi zabawnymi tekstami. Lustro wyposażone jest w elegancką ramę.

Fotobudka w dmuchanym namiocie - To atrakcja, która w błyskawicznym tempie zyskuje wielu zwolenników. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta. W zestawie do urządzenia przywozimy akcesoria do przebierania, a także elegancki, podświetlany namiot. To, że goście nie są narażeni na zbędnych obserwatorów sprawia, że dużo chętniej z niej korzystają.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Nazwa firmy:szymon jankowski craicford
Imię i nazwisko:Szymon jankowski
Adres:Wrocław
50-314woj. dolnośląskie
665-503...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 02-01-2018, liczba odwiedzin: 2242
Telefon
665-503...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie