Zobacz zdjęcia (8)
Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne!, Warszawa - zdjęcie 1
Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne!, Warszawa - zdjęcie 2 Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne!, Warszawa - zdjęcie 3 Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne!, Warszawa - zdjęcie 4 Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne!, Warszawa - zdjęcie 5
Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne!, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 8

Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne! id:56124

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
732-902...

O nas

Oferta:

  • fotobudka klasyczna
  • fotobudka 360
  • fotolustro

Membox - Twoje Niezapomniane Wydarzenie

Planujesz nadchodzące wydarzenie, które ma być wyjątkowe i niezapomniane? Membox to Twoje rozwiązanie! Jesteśmy dumni z naszego różnorodnego zestawienia usług eventowych, które uczynią Twoje wydarzenie niepowtarzalnym i wyjątkowym. Nie tylko oferujemy atrakcje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród organizatorów eventów, ale również zadbamy o każdy detal, aby dostarczyć Ci najlepsze wspomnienia.

Fotobudka 360 - Wyjątkowa Jakość!

Nasza Fotobudka 360 to nie tylko standardowa fotobudka. Jesteśmy jednymi z nielicznych na rynku, którzy korzystają z zaawansowanej kamery Panasonic z szerokokątnym obiektywem, aby zapewnić najwyższą jakość filmów z Twojego wydarzenia. Posiadamy profesjonalne oświetlenie. Tworzymy niestandardowe projekty ramek wideo. Dla idealnego klimatu wybieramy odpowiednią muzykę. Pomagamy Ci poczuć się swobodnie przed kamerą i udostępniamy eleganckie filmik przez email lub na messengery.

Fotobudka Klasyczna - Zdjęcia, które ożywiają wspomnienia!

Nasza Fotobudka Klasyczna łączy stylową obudowę, profesjonalną drukarkę fotograficzną i oświetlenie studyjne. Wynik? Zdjęcia o jakości studyjnej, które zachowują swoją wyrazistość przez wiele lat.

Gwarantujemy:
1. Dojazd i instalacja na Twoim evencie: W Warszawie i do 30 km od granic miasta dojedziemy za darmo.
2. Nieograniczone drukowanie zdjęć: Goście mogą wydrukować tyle zdjęć, ile chcą.
3. Spersonalizowane zdjęcia: Dopasujemy zdjęcia do Twoich życzeń.
4. Asystent techniczny na miejscu: Dla pewności, że wszystko działa bez zarzutu.

FotoLustro - Innowacja w Fotobudkach

FotoLustro to przyszłość zabawy na eventach. Z pełnowymiarowym lustrem i ekranem dotykowym, robienie selfie jeszcze nigdy nie było tak proste i zabawne. Dodaj napisy, drukuj lub przesyłaj na e-mail, a wszystko to przy zachowaniu oryginalnego uroku natychmiastowego drukowania zdjęć.

Membox daje Ci dostęp do tych wyjątkowych atrakcji eventowych, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i stworzyć wspólnie niepowtarzalne wydarzenie, które będziecie wspominać przez lata.

Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne! - film 1 Fotobudka Klasyczna, Fotobudka 360 z profesonalnym aparatem i inne! - film 1

Opinie MEMBOX sp. z o. o. (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt MEMBOX sp. z o. o.

Nazwa firmy: MEMBOX sp. z o. o.
NIP: 9512552730
Imię i nazwisko: Artemy Pankov
Adres: Warszawa, ul. 28 Ul. Zygmunta Vogla, 02-963, woj. mazowieckie
732-902...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 34
Zadzwoń
732-902...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie