Zobacz zdjęcia (5)
Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :), Olsztyn - zdjęcie 1
Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :), Olsztyn - zdjęcie 2 Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :), Olsztyn - zdjęcie 3 Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :), Olsztyn - zdjęcie 4 Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :), Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :) id:23876

od 550 do 2000 zł / Impreza
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
502-932...

O nas

Nasza naokraglofotobudka 360 tworzy kilkusekundowe video, które po chwili możesz mieć na swoim urządzeniu. Dzięki nowoczesnej technologii naokraglofotobudka 360 rejestruje każdą emocje i ruch.
Baw się i tańcz na naszej platformie, a wymarzony filmik dostaniesz w przeciągu kilku sekund!
Po wykonaniu nagrania na platformie 360 możesz obejrzeć go bezpośrednio poprzez indywidualny QR Code. Możesz także zachować nagranie, otrzymując je SMS-em, na adres e-mail lub poprzez AirDrop
W zestawie:
- oświetlenie (4 lampy z białym i kolorowym światłem)
- złote słupki z czerwonymi linami (odgrodzona strefa bezpieczna)
- czerwony dywan
- gadżety do fotobudki
- dowolna muzyka oraz projekt dostosowany do klienta

CRAZYSHOOT to klasyczna fotobudka dopasowana do Twoich wymagań! :)

Jako nieliczni zbudowaliśmy wszystko od podstaw. Naszą Fotobudkę sami skonstruowaliśmy tak, aby spełniała kryteria najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu możemy zapewnić to, czego nie posiadają inne firmy. Chcesz wiedzieć jak działamy?

Zakładamy, że właśnie podpisaliśmy umowę na wynajem naszej unikalnej fotobudki - CRAZYSHOOT. Już na start dostajesz od nas DARMOWĄ Eco księgę gości oraz dodatki do niej. Za mało?
Za niewielką opłatą może być ona w pełni spersonalizowana - do Ty decydujesz :).
Mamy ustaloną datę i godzinę eventu i najważniejsze motyw przewodni. Z odpowiednim wyprzedzeniem ustalamy rozmiar zdjęć oraz wykonujemy projekt graficzny, który znajdzie się na wydrukach (projekt przesyłamy wcześniej do akceptacji).
Mamy wszystko ustalone, nadchodzi dzień imprezy. Jesteśmy godzinę przed czasem, aby bez pośpiechu wszystko ustawić i zgodnie z umówioną godziną ruszyć z atrakcją. (pamiętaj, że do 50 km od Olsztyna transport jest gratis!)
Wybiła godzina "zero", wszyscy goście są zainteresowani wykonaniem pamiątkowego zdjęcia. Myślisz, że będzie trzeba stać w kolejce? No co Ty! Nasz fotobudka drukuje zdjęcia w 11 sekund więc nie ma opcji na nudę w kolejce.
Do zdjęć udostępniamy mnóstwo tematycznych gadżetów najwyższej jakości. Nie ma u nas miejsca na papierowe tabliczki, wszystko jest przez nas wykonane w ekologiczny sposób z drewna.
Sam proces wykonywania zdjęć jest banalnie prosty! Nasza budka ma dotykowy ekran, ale w trosce o najwyższą jakość obsługi zawsze jest osoba, która wykona te wszystkie kroki za gości. Po wszystkim otrzymacie tyle wydruków, ile chcecie - u nas NIE MA LIMITU ;)
Możemy również prosto z naszej fotobudki udostępnić zdjęcia na Facebooku, na profilu wcześniej przez Was ustalonym.
No i najważniejsze! Nasza fotobudka to nie tylko zdjęcia, to także GIFy i VIDEO, które znajdziecie w specjalnie utworzonej galerii internetowej w ciągu paru dni od imprezy (zazwyczaj dwa dni :) ).
Hasło do galerii ustalacie Wy sami i będzie ono zawarte na wydrukach, które otrzymają goście.

Wszystko brzmi prosto, nie? :)

Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystko zrobimy na czas, dojedziemy w każde miejsce Polski i zagwarantujemy świetną zabawę!
Zadzwoń do nas, a opowiemy o wszystkim ze szczegółami i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

możecie też zadzwonić, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :) - film 1 Nowość - naokraglofotobudka360 - dopasujemy ofertę do Ciebie :) - film 1

Oferta FOTFOT RAFAŁ ZDZIEBŁOWSKI

Oferta nr 1

od 550 do 2000zł/ Impreza

ceny już od 550 zł

Opinie FOTFOT RAFAŁ ZDZIEBŁOWSKI (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt FOTFOT RAFAŁ ZDZIEBŁOWSKI

Nazwa firmy: FOTFOT RAFAŁ ZDZIEBŁOWSKI
NIP: 7391231982
Imię i nazwisko: Rafał Zdziebłowski
Adres: Olsztyn, ul. PLAC JEDNOŚCI SŁOWIAŃSKIEJ 1, 10-039, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
502-932...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1883
Zadzwoń
502-932...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie