Zobacz zdjęcia (5)
Crazyshoot - fotobudka szyta na miarę ! Dopasujemy ofertę do Ciebie., Olsztyn - zdjęcie 1
Crazyshoot - fotobudka szyta na miarę ! Dopasujemy ofertę do Ciebie., Olsztyn - zdjęcie 2 Crazyshoot - fotobudka szyta na miarę ! Dopasujemy ofertę do Ciebie., Olsztyn - zdjęcie 3 Crazyshoot - fotobudka szyta na miarę ! Dopasujemy ofertę do Ciebie., Olsztyn - zdjęcie 4 Crazyshoot - fotobudka szyta na miarę ! Dopasujemy ofertę do Ciebie., Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Crazyshoot - fotobudka szyta na miarę ! Dopasujemy ofertę do Ciebie. id:23876

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
502-932...

O nas

CRAZYSHOOT to fotobudka dopasowana do Twoich wymagań ! :)

Jako nieliczni zbudowaliśmy wszystko od podstaw. Naszą Fotobudkę sami skonstruowaliśmy tak, aby spełniała kryteria najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu możemy zapewnić to, czego nie posiadają inne firmy. Chcesz wiedzieć jak działamy ?

Zakładamy, że właśnie podpisaliśmy umowę na wynajem naszej unikalnej fotobudki - CRAZYSHOOT. Już na start dostajesz od nas DARMOWĄ Eco księgę gości oraz dodatki do niej. Za mało?
Za niewielką opłatą może być ona w pełni spersonalizowana - do Ty decydujesz :).
Mamy ustaloną datę i godzinę eventu i najważniejsze motyw przewodni. Z odpowiednim wyprzedzeniem ustalamy rozmiar zdjęć oraz wykonujemy projekt graficzny , który znajdzie się na wydrukach (projekt przesyłamy wcześniej do akceptacji).
Mamy wszystko ustalone, nadchodzi dzień imprezy. Jesteśmy godzinę przed czasem, aby bez pośpiechu wszystko ustawić i zgodnie z umówioną godziną ruszyć z atrakcją. (pamiętaj, że do 50 km od Olsztyna transport jest gratis!)
Wybiła godzina "zero", wszyscy goście są zainteresowani wykonaniem pamiątkowego zdjęcia. Myślisz, że będzie trzeba stać w kolejce ? No co Ty ! Nasz fotobudka drukuje zdjęcia w 11 sekund więc nie ma opcji na nudę w kolejce.
Do zdjęć udostępniamy mnóstwo tematycznych gadżetów najwyższej jakości. Nie ma u nas miejsca na papierowe tabliczki, wszystko jest przez nas wykonane w ekologiczny sposób z drewna.
Sam proces wykonywania zdjęć jest banalnie prosty ! Nasza budka ma dotykowy ekran, ale w trosce o najwyższą jakość obsługi zawsze jest osoba, która wykona te wszystkie kroki za gości. Po wszystkim otrzymacie tyle wydruków ile chcecie - u nas NIE MA LIMITU ;)
Możemy również prosto z naszej fotobudki udostępnić zdjęcia na Facebooku, na profilu wcześniej przez Was ustalonym.
No i najważniejsze ! Nasza fotobudka to nie tylko zdjęcia, to także GIFy i VIDEO, które znajdziecie w specjalnie utworzonej galerii internetowej w ciągu paru dni od imprezy (zazwyczaj dwa dni :) ).
Hasło do galerii ustalacie Wy sami i będzie ono zawarte na wydrukach, które otrzymają goście.

Wszystko brzmi prosto, nie ? :)

Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystko zrobimy na czas, dojedziemy w każde miejsce Polski i zagwarantujemy świetną zabawę !
Zadzwoń do nas, a opowiemy o wszystkim ze szczegółami i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

możecie też zadzwonić, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Olsztyn, , 10-039, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
502-932...
liczba odwiedzin: 1420
Zadzwoń
502-932...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie