Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf ślubny, Stargard - zdjęcie 1
Fotograf ślubny, Stargard - zdjęcie 2 Fotograf ślubny, Stargard - zdjęcie 3 Fotograf ślubny, Stargard - zdjęcie 4 Fotograf ślubny, Stargard - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf ślubny id:29991

Stargard, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie jedyny i niepowtarzalny dzień w swoim życiu, dzień ślubu i wesela. Będziecie się do tych chwil przygotowywać całe miesiące, a one miną tak szybko, że nawet nie zauważycie kiedy. Chcę, żeby ten szczególny czas pozostał z Wami na zawsze, aby ta historyczna chwila poruszała Wasze serca i przywoływała setki uroczych wspomnień za każdym razem, gdy otworzycie ślubny album.
W poniższej ofercie przedstawiam ceny fotografii ślubnej. Nie jest ona „sztywna”, tylko orientacyjna, po wspólnym spotkaniu i ustaleniu szczegółów – jeśli Wasze oczekiwania są inne niż te, które przedstawiłem w ofercie – przygotuję ostateczną i indywidualną propozycję ceny fotoreportażu ślubnego. Serdecznie zapraszam do współpracy!

W cenie 2400 zł oferuję zdjęcia:
 Przygotowań Pani Młodej (kosmetyczka/fryzjer, ubieranie) i Pana Młodego (ubieranie)
 Błogosławieństwo
 Ceremonii zaślubin w Kościele/USC
 Zabawy weselnej do ok. godziny 1:00 (do końca oczepin)
 Pleneru ślubnego
Co otrzymujecie ?
 Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane na logowanym drewnianym dysku Pendrive wraz z pudełkiem (wygrawerowane Wasze imiona wraz z datą). Minimalnie 400-500 zdjęć.
 Album tradycyjny w skórzanej oprawie z grawerem (Wasze imiona wraz z datą), w którym znajduje się 30 odbitek na papierze aksamitnym o formacie 15x28 cm, każde kolejne zdjęcie dodatkowo płatne.

Dodatkowe informacje:
 Rezerwacja terminu odbywa się po podpisaniu umowy i wpłaceniu 30% zadatku.
 Pamiętajcie, żeby nie wpłacać zadatku/zaliczki fotografowi, z którym nie podpiszecie umowy – taka forma chroni zarówno Was jak i fotografa.

liczba odwiedzin: 1108

Popularne miasta w okolicy