Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf ślubny Marta Marcy, Chełm - zdjęcie 1
Fotograf ślubny Marta Marcy, Chełm - zdjęcie 2 Fotograf ślubny Marta Marcy, Chełm - zdjęcie 3 Fotograf ślubny Marta Marcy, Chełm - zdjęcie 4 Fotograf ślubny Marta Marcy, Chełm - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf ślubny Marta Marcy id:17902

Chełm, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Nazywam się Marta i proszę o kilka chwil, abym mogła zachęcić Cię do wyboru mnie jako Twojego fotografa ślubnego lub rodzinnego.

Fotografia ludzi jest moją prawdziwą pasją od piętnastu lat. Krocząc drogą fotograficznej wyobraźni ukończyłam Warszawską Szkołę Fotografii, która jeszcze bardziej rozwinęła moją miłość do reportażu, którego głównym bohaterem jest człowiek i wrażliwość na ludzkie emocje. Jednak nie poprzestałam na zdobywaniu fotograficznej wiedzy. Cały czas się dokształcam uczestnicząc w szkoleniach fotograficznych, warsztatach, plenerach. Ponieważ wiem, że zdobycie zaufania do fotografa ślubnego lub fotografa rodzinnego na uwiecznienie Waszego ślubu czy uroczystości rodzinnej nie jest rzeczą łatwą.

Jeśli szukasz osoby, która będzie przy Tobie w tak ważnej w życiu chwili jak Twój ślub, to chętnie Ci pomogę i uwiecznię te szczególne emocje w tym pięknym i niepowtarzalnym dniu. Mogę Ci obiecać, że skradnę je jak złodziej, ale je Tobie oddam na zdjęciach.

Jeśli planujesz rodzinną uroczystość w gronie najbliższych – chrzest, komunię lub zaręczyny, jeśli pragniesz mieć pamiątkę z okresu ciąży, czy wspólne rodzinne zdjęcia możesz zaprosić mnie jako swojego fotografa.

Nie ma piękniejszego prezentu, lepszej pamiątki niż zdjęcia wklejone w album i zatrzymane na nich chwile, do których możemy powracać. Fotografie kolorowe, czarno-białe są zmaterializowanym wspomnieniem na całe życie, sięgamy do nich sami, dzielimy się nimi z dziećmi, wnukami, przyjaciółmi. Zdjęcia są wieczne, a na nich uwieczniony czas i ludzkie emocje. I naprawdę ogromną radość mi sprawi, jeśli będę mogła być z Wami w tak wyjątkowym dla Was, jak również dla mnie dniu.

Moja fotograficzna pasja nie ma granic – z moją pracą nie zamykam się wyłącznie w mieście, którym mieszkam – Chełmie (Lublinie, Warszawie) i mogę być dla Was w każdym zakątku kraju lub za granicą.

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Adres:Chełm
22-100woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
dodano: 28-12-2015, liczba odwiedzin: 710
Zobacz wszystkie kategorie