Zobacz zdjęcia (5)
Piotr Schilling 2022 last minute dodatkowo współpraca z kamerzystą, Olsztyn - zdjęcie 1
Piotr Schilling 2022 last minute dodatkowo współpraca z kamerzystą, Olsztyn - zdjęcie 2 Piotr Schilling 2022 last minute dodatkowo współpraca z kamerzystą, Olsztyn - zdjęcie 3 Piotr Schilling 2022 last minute dodatkowo współpraca z kamerzystą, Olsztyn - zdjęcie 4 Piotr Schilling 2022 last minute dodatkowo współpraca z kamerzystą, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Piotr Schilling 2022 last minute dodatkowo współpraca z kamerzystą id:34127

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Zajmuję się fotografią ślubną od ponad 10 lat. Mieszkam w Olsztynie i w Warszawie, ale lubię jeździć w miejsca, w których jeszcze nie byłem.

Zrealizowałem kilkaset sesji fotograficznych w różnych rejonach Polski chociaż najczęściej poruszam się po Warmii, Mazurach i Mazowszu. Mam własne studia fotograficzne w Warszawie i Olsztynie, jednak większość sesji zdjęciowych staram się wykonywać w plenerach. Uwielbiam sesje nad morzem o zachodzie słońca, na plaży pustej po horyzont (znam taką jedną gdzie nawet w lipcu jest pusto :). Nie boję się wyzwań - jeżeli trzeba wejść do morza, wykąpać się w jeziorze, wdrapać na górę - jestem do Waszej dyspozycji. Nie obca jest mi natura, ale robię też sesje w klimatach industrialnych, w apartamentach i w każdym innym miejscu, które sobie wymarzycie.

Specjalizuję się w fotografii aktu, dlatego nie obce mi są sensualne i intymne sesje par. Uniesienie i namiętność jest wspaniała zarówno w małym, przytulnym hoteliku z widokiem na jezioro jak i na 20 piętrze szklanego hotelu z widokiem na nocną Warszawę. Byłem, widziałem, fotografowałem. Zarówno sesje narzeczeńskie jak i noce poślubne :)

W plecaku fotograficznym posiadam spory arsenał środków. Aparaty cyfrowe z niezwykle szeroką gamą obiektywów. Aparaty natychmiastowe - FUJI INSTAX, POLAROID. Aparaty analogowe. W bagażniku często wiozę studyjne lampy błyskowe, więc można również zbudować na weselu małe studio.

Najpełniejszy zakres usług obejmuje:
- reportaż z przygotowań do ceremonii
- reportaż ze Ślubu w kościele lub urzędzie stanu cywilnego
- reportaż z imprezy weselnej realizowany do końca oczepin (do około 1-1.30 w nocy)
- zdjęciowa sesja plenerowa w innym dniu w tygodniu po ślubie
- fotoksiążka + płyta/pendrive ze zdjęciami

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Piotr Schilling
Adres: Olsztyn, , 10-900, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 2191

Popularne miasta w okolicy