Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Małgorzata Kamińska, Rzeszów - zdjęcie 1
Fotografia Małgorzata Kamińska, Rzeszów - zdjęcie 2 Fotografia Małgorzata Kamińska, Rzeszów - zdjęcie 3 Fotografia Małgorzata Kamińska, Rzeszów - zdjęcie 4 Fotografia Małgorzata Kamińska, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Małgorzata Kamińska id:19074

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
507-864...
604-799...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zbliża się dzień, w którym wstąpisz w związek małżeński i na resztę życia spleciesz swoje drogi z drugim człowiekiem? A może Twoja pociecha właśnie stawia swoje pierwsze kroki? Jeżeli chcesz, aby ten istotny dla Ciebie moment został w Twojej pamięci na zawsze i by nawet najmniejszy gest przypominał Ci o emocjach, które Ci wtedy towarzyszyły, to możesz być pewien, że pomogą Ci w tym nasze pełne miłości i ciepła zdjęcia!

Jedną z naszych specjalności jest fotografia ślubna, której podejmujemy się w Rzeszowie i w okolicach. Radość, ciepło i miłość - właśnie takie uczucia towarzyszą Młodej Parze i jej gościom w dniu, w którym Zakochani na zawsze łączą swoje drogi. Nasz fotograf ślubny ujmie w kadrze nie tylko ludzi, sytuacje czy rzeczy, ale przede wszystkim zatrzyma najpiękniejsze emocje, które wpływają na najbardziej wyjątkową atmosferę tego dnia. Zapewniamy, że każde z naszych zdjęć będzie wywoływało w Was ciepłe uczucia - nawet po upływie wielu lat.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, , 35-233, woj. podkarpackie
507-864...
604-799...
liczba odwiedzin: 1107
Zadzwoń
507-864...
604-799...
Napisz

Popularne miasta w okolicy