Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Piotr Białecki - fotograf ślubny, Koło - zdjęcie 1
Fotografia Piotr Białecki - fotograf ślubny, Koło - zdjęcie 2 Fotografia Piotr Białecki - fotograf ślubny, Koło - zdjęcie 3 Fotografia Piotr Białecki - fotograf ślubny, Koło - zdjęcie 4 Fotografia Piotr Białecki - fotograf ślubny, Koło - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Piotr Białecki - fotograf ślubny id:38121

Koło, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jako, iż uważam dobrą, koleżeńską relację pomiędzy fotografem, a Parą Młodą jako kluczową w mojej pracy fotografa ślubnego chciałbym się Państwu nieco przedstawić.
Nazywam się Piotr Białecki i mam 27 lat. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Fotograf od 8 lat, Podróżnik od jakichś 5-6 lat ( głównie podróżuje po Europie z moimi znajomymi starym, oldschool’owym VW T3 - PS. Dobre auto do ślubu, wiem po sobie ! ) Także zajmuję się nie tylko fotografia ślubną ale także portretową, produktową i podróżniczą.
Moje zamiłowanie do fotografii wzięło się od momentu kiedy uświadomiłem sobie jak ważne w Naszym życiu jest uwietrznianie kochających Nas osób na zdjęciu by, nawet gdy nie ma ich obok, móc powspominać przypominając sobie ich wizerunek na tym kawałku papieru lub w komputerze czy telefonie Niewątpliwie zdjęcia są najwspanialszą pamiątką z tego pięknego dnia jakim jest Ślub i przyjęcie Weselne.
Pary Młode zainteresowane współpracą zachęcam do kontaktu poprzez facebooka lub mailowo. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą

liczba odwiedzin: 1908

Popularne miasta w okolicy