Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna Gemma Studio, Katowice - zdjęcie 1
Fotografia ślubna Gemma Studio, Katowice - zdjęcie 2 Fotografia ślubna Gemma Studio, Katowice - zdjęcie 3 Fotografia ślubna Gemma Studio, Katowice - zdjęcie 4 Fotografia ślubna Gemma Studio, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna Gemma Studio id:43985

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Na ofertę składa się wiele czynników i staram się dopasować ją do Waszych potrzeb, dlatego szczegóły omawiam podczas spotkania bądź rozmowy telefonicznej. Mój styl obróbki jest ponadczasowy i naturalny, by po latach w miarę zmian w trendach modowych nadal stanowiły dla Was wartość. Pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie. Oferuję piękne i luksusowe albumy. Chętnie opowiem o moim fotografowaniu, posłucham Waszej historii i oczekiwań, posłużę radą, a jeśli poczujecie, że chcecie bym to właśnie ja uwieczniła Wasze najważniejsze chwile, zrobię to z przyjemnością i najlepiej jak potrafię. Dyskretnie, poprzez obraz opowiem Waszą historię, byście mogli łatwiej zapamiętać ją po latach i zachować w sercu.
Jeśli podobają Ci się moje prace zapraszam do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Każdego klienta traktuję indywidualnie. Za każdym stoi nie tylko zlecenie, ale ludzie z wyjątkową historią. Moja oferta nie zawiera zamkniętych, szablonowych pakietów, ale jest otwarta na indywidualne potrzeby tak, by idealnie ją dopasować na miarę klienta, by każda ze stron była zadowolona. Jest wstępną wyceną i propozycją, którą można dostosować.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografuję z przyjemnością, sercem i najlepiej jak potrafię. Do każdego zlecenia podchodzę z zapałem. Moje zdjęcia oraz obróbka są naturalne i ponadczasowe, tak aby patrząc na nie po latach, kiedy zmienią się modowe trendy nie straciły swojego uroku i przywoływały przede wszystkim emocje.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa w dniu reportażu zwykle obejmuje ok. 10-12 godzin fotografowania, od przygotowań do ok. północy, natomiast wszystko jest do ustalenia w zależności od oczekiwań.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta ślubna zawiera
- 200 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej (zwykle jest ich trochę więcej)
- galeria internetowa dla gości na strefie klienta udostępniona pod hasłem ok. 3 tygodni po ślubie
- do wyboru fotoksiążka (40 str. - 98 zdjęć) lub 100 szt. odbitek formatu 15x23 w eleganckim pudełku, ewentualnie album tradycyjny z wyklejanymi odbitkami na papierze jedwab
- pozostałe udane zdjęcia (max. 500 szt.) po podstawowej edycji lub na życzenie przeznaczone do dodatkowej obróbki w cenie 10zł/ szt.
- dojazd do 100 km od Katowic
- krótki plener zdjęciowy w dniu ślubu (kilka ujęć najczęściej w otoczeniu sali weselnej, (ok. 15-20 minut podczas wesela). Jest to okazja na chwilę oddechu, bliskość, czułość by nacieszyć się sobą, a emocje są wtedy świeże i niepowtarzalne.
- na życzenie zdjęcia grupowe z gośćmi weselnymi w mniejszych grupkach

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się już w wieku 13 lat, kiedy w domowej ciemni wywoływałam negatywy oraz czarno-białe odbitki. Odkąd pamiętam interesowałam się fotografią, zawsze tkwiła we mnie artystyczna dusza. Moja zawodowa droga zatoczyła pewne koło ponieważ po studiach zostałam grafikiem i kilkanaście lat pracowałam w wydawnictwie, choć nadal fotografowałam. Fotografią ślubną zajęłam się od 2012 r., kiedy wykonałam pierwszy poważny ślub na zlecenie. Chwyciło mnie to za serce i kocham swoją pracę do dziś.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię w swojej pracy pokazywanie emocji, łapanie ulotnych chwil, łzy szczęścia, które nierzadko się udzielają, niepowtarzalne światło, które ukarze się czasem na krótką chwilę w idealnym właśnie miejscu i myślę, że również poznawanie nowych ludzi, możliwość uczestniczenia i ich szczęściu. Przy obróbce zdjęć bardzo często pojawia się uśmiech na mojej twarzy, kiedy wracam do zdjęć, które zrobiłam. Daje to w pewnym sensie poczucie jakiegoś spełnienia się w tym co kocham robić.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na dwóch pełnoklatkowych aparatach systemu Nikon, D4 i D3s oraz na jasnych obiektywach 35, 50, 85, 24-70 i 70-200

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest ważne ze względu na możliwość fotografowania w trudnych oświetleniowo warunkach, natomiast niemniej istotne jest indywidualne spojrzenie fotografa na kompozycję, układ świateł i cieni.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Realizuję usługę samodzielnie. Jestem jednoosobową firmą.

Jak ubieramy się na wesele?

Wesele jest doniosłą i elegancką uroczystością więc ubiór również musi to wyrażać.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia po obróbce udostępniam w pierwszej kolejności Parze Młodej przesyłając link do pobrania plików, natomiast w późniejszym czasie zamieszczane są w galerii dla gości pod odpowiednim hasłem. Następnie wybierane są zdjęcia do wydruku lub projektu albumu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowe pliki po obróbce to ok. 3 tygodnie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele uroczystości liturgicznych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla mnie "zdjęcie idealne" to takie, które po prostu mnie porusza. Światłem, pięknem, emocjami.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap jest szczególny i wyjątkowy, natomiast myślę, że przygotowania są czymś takim szczególnym, wypełnionym jeszcze silnymi emocjami, wzruszeniami, szczególnym oczekiwaniem, z czego nie warto rezygnować.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary Młode najczęściej na sesje plenerowe wybierają miejsca bliskie naturze, góry, zamki lub wąskie uliczki starych miast. Nie wykluczają również sesji nad wodą, jeziorem, morzem czy z udziałem koni.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staram się w pierwszej kolejności poznać parę, zamienić kilka słów, żebyśmy czuli się swobodniej. Nie tworzę w głowie określonych, schematycznych pozycji do pozowania, ponieważ każda para jest inna. Staram się by sesja przebiegała naturalnie, byśmy czuli się swobodnie i nieskrępowanie, a jeśli coś mi nie pasuje fotograficznie to na miejscu koryguję np. ułożenie dłoni itp. Przede wszystkim naturalność i emocje między ludźmi.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Ten dzień tak szybko mija, że najważniejsze jest przeżywanie go w szczęściu i radości z najbliższą osobą i tymi, którzy nas otaczają. Nie przejmowanie się drobiazgami, których potem i tak się nie pamięta i które tak naprawdę nie mają większego znaczenia. To ludzie tworzą atmosferę.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją są dla mnie fotografowie, którzy w swoich pracach mają to coś, co powoduje chęć zatrzymania się nad danym obrazem, którzy w niebanalny sposób potrafią w zwykłym miejscu odkryć coś interesującego i potrafią zrobić z tym niezwykłe rzeczy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, moja oferta jest otwarta by dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Każda pogoda jest dobra. Czasem deszcz pozwala zrobić tak piękne zdjęcia, że można tylko cieszyć się, że pada.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla mnie przeszkodą. Pracuję na bardzo jasnych obiektywach oraz aparatach pozwalających pracować na wysokich czułościach. W razie potrzeby korzystam również z lamp.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy w fotografii jak wszędzie ulegają ciągłym zmianom, dlatego wykonuję zdjęcia jak najbardziej naturalne, również pod względem obróbki kolorystycznej. Jeśli jednak macie życzenie by zdjęcia były np. typowo w wersji boho również takie wykonam.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę... zabrałabym rodzinę. To ludzie i najbliższe relacje tworzą najpiękniejsze obrazy w sercu.

Nasze pasje.

Moją pasją są moi najbliżsi. Każdego dnia staram się bardziej kochać, dawać więcej z siebie, uczyć się cierpliwości. W zamian otrzymuję nieskończenie więcej. Uwielbiam gorącą kawę z rana, górski zapach powietrza, naturę, skały, trawę pod stopami..., a aparat jest taką cząstką mnie, narzędziem, którym chcę pokazać po swojemu świat jaki dostrzegam, jak go widzę, kocham i za jaki dziękuję każdego dnia. Fotografując robię to co lubię dzieląc się tym z innymi i wciąż doskonalę swój warsztat. To dla mnie nie tylko pasja, ale część życia, doświadczanie poprzez obraz rzeczywistości, uczuć, emocji, które mogę przeżywać i utrwalać. Jest dla mnie sztuką poszukiwania piękna i odkrywania wciąż czegoś nowego.

Opinie Gemma Studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Gemma Studio

Nazwa firmy: Gemma Studio
Imię i nazwisko: Elżbieta Gumulak
Adres: Katowice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1430

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy