ATF-STUDIO, Fotografia ślubna dla wymagajacych

2000 zł
Wrocław, dolnośląskie
(7)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Profesjonalne reportaże i plenery ślubne, zdjęcia okolicznościowe (komunie, chrzty) portretowe, mody.
Fotografia pełna pasji, z autentycznym przekazem emocji.
Nowoczesne zdjęcia, piękne albumy.
Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie w miłej, przyjaznej atmosferze a wszystko po to by każdy z Państwa czuł się swobodnie.
Wykorzystujemy nasze doświadczenie starając się sprostać indywidualnym wymaganiom klientów. Serdecznie Zapraszamy!

Certyfikat 2016
ATF-STUDIO, Fotografia ślubna dla wymagajacych
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
K
Karolina Koziol
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
Świdnica
Data dodania: 22-09-2016

Współpraca z Anią była czystą przyjemnością. Piękne zdjęcia, subtelne, z duszą, bardzo naturalne:) Podczas sesji zdjęciowej również czuliśmy się bardzo swobodnie, a przede wszystkim była to bardzo dobra zabawa.
Gdybyśmy mieli zdecydować raz jeszcze o wyborze fotografa do uwiecznienia tak ważnego dla nas dnia, decyzja z pewnością byłby taka sama. Jeżeli tylko jeszcze nadarzy się okazja, z pewnością skorzystamy z usług Ani :)) dostaliśmy piękny album, do którego często wracamy i który jest dla nas piękną pamiątką. Szczerze i z całego serca polecam.

A
Agnieszka Grzesista
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2015
Data dodania: 19-08-2016

Polecamy usługi pani Ani:) Zarówno w dniu naszego ślubu, jak i podczas sesji pani Ania wykazywała się ogromnym profesjonalizmem:) Wszystkie zdjęcia są naturalne i a każde z nich jedyne w swoim rodzaju. Ogromnym atutem pani Ani jest jej kreatywność - podczas poślubnej sesji zdjęciowej pani Ania wykazała się ogromną kreatywnością, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo oryginalnie. Pani Ani udało się coś niemalże niemożliwego - pomimo, iż jesteśmy oboje bardzo krytyczni wobec tego, jak wyglądamy na zdjęciach, oboje możemy przyznać, że wyszły przepięknie:) Dziękujemy! Agnieszka i Piotr

M
Małgorzata Morawska
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-04-2015
Data dodania: 31-07-2016

zczerze polecam ATF Studio ponieważ Ania łapie w obiektywie piękne spontaniczne chwile. Niewiadomo kiedy potrafiła na uroczystości znaleźć się w odpowiednim miejscu by uchwycić najlepsze momenty. Ma ta cechę która jest ważna u Fotografa – nie czuć, że jest w pobliżu i nie widać gdy fotografuje, bo tak jest wczuta w swoja rolę. Dzięki czemu nie odczuwaliśmy skrępowania i w 100% byliśmy sobą. Jej profesjonalizm sprawił, że spokojnie mogliśmy powierzyć jej Nasze najpiękniejsze chwile. Gosia i Karol

M
Małgorzata Stoch
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2015
Data dodania: 21-07-2016

Bardzo się cieszę, że uwiecznienie jednego z najpiękniejszych dni w życiu powierzyliśmy Ani. Ania jest profesjonalistką, dzięki jej pracy mamy cudowną pamiątkę - opowieść z naszego pięknego dnia. Już podczas dnia ślubu, sami goście weselni podkreślali profesjonalizm Ani, była wszędzie gdzie coś ciekawego się działo, ale nikt nie czuł się skrępowany. Sesja zdjęciowa również była dla nas przyjemnością, została dostosowana do naszych preferencji, do tego Ania wychodziła często z inicjatywą i propozycją bardzo ciekawych ujęć. Albumy, które zamówiliśmy zostały wykonane bardzo profesjonalnie i do tego płyta z prezentacją zdjęć z wesela jest prawdziwą i niezapomnianą dla nas pamiątką. Gorąco polecamy!

A
Agnieszka Zając
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-08-2014
Data dodania: 20-07-2016

Są takie momenty w życiu, w których chcielibyśmy, aby czas stanął w miejscu. Nasz ślub zdecydowanie do takich należał, a Ania potrafiła zatrzymać te ulotne chwile w niezwykły sposób. Zdjęcia są zachwycające, każde jedyne i niepowtarzalne, doskonale odzwierciedlają ten Nasz Dzień. Zachwyt nasz i gości oglądających fotografie mówi sam za siebie. Na dodatek Ania jest nie tylko profesjonalistą w tym co robi, ale również niezwykle miłym i ciepłym człowiekiem. Każde spojrzenie na jej dzieła będzie nam przypominać świetną współpracę. Dziękujemy raz jeszcze, szczególnie za niezapomnianą sesję ślubną! GORĄCO POLECAMY!!”

E
Edyta Podpora
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2014
Data dodania: 19-07-2016

Bardzo miło wspominamy współpracę z Anią na naszym ślubie, weselu i sesję w plenerze. Ania doradza, sugeruje, proponuje, ale niczego nie narzuca, do każdego podchodzi indywidualnie, dzięki czemu na zdjęciach wygląda się naturalnie, nawet jeśli ktoś nie lubi być fotografowany. Piękna pamiątka na całe życie za niewygórowaną cenę.
Edyta i Gracjan Podpora
Gdybym był celebrytą, chciałbym mieć takiego fotografa na wyłączność!
Gracjan Podpora:)

O
Ola Kosecka
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-04-2015
Data dodania: 18-07-2016

Sesje zdjęciowe z Anią to prawdziwa przyjemność. Rozpoczęliśmy razem współpracę przy sesji ślubnej. Zdjęcia były wykonane bardzo profesjonalnie a ujęcia ciekawe. Uchwycone zostały najfajniejsze momenty, co było dla nas szczególnie ważne, gdyż nie mieliśmy kamery. Podczas sesji w plenerze Ania przygotowała wiele interesujących pomysłów na ujęcia, miała ze sobą mnóstwo rekwizytów, które nadawały zdjęciom charakter. Z drugiej strony była również otwarta na nasze propozycje. Byliśmy tak zafascynowani zdjęciami, że umówiliśmy się również na sesję dziecięcą oraz rodzinną. Obie wyszły fantastycznie.
Ola i Maciek

Nazwa firmy: ATF-STUDIO
Imię i nazwisko: Anna Urbańska
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 5184

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy