Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna Fabryka Fajnych Fot, Kielce - zdjęcie 1
Fotografia ślubna Fabryka Fajnych Fot, Kielce - zdjęcie 2 Fotografia ślubna Fabryka Fajnych Fot, Kielce - zdjęcie 3 Fotografia ślubna Fabryka Fajnych Fot, Kielce - zdjęcie 4 Fotografia ślubna Fabryka Fajnych Fot, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna Fabryka Fajnych Fot id:1418

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Oferujemy Wam niebanalną i oryginalną fotografię ślubną.

Do naszej pracy zawsze podchodzimy z najwyższą starannością oraz pełnym profesjonalizmem. Będąc niewidocznymi obserwatorami staramy się jak najdokładniej uchwycić wszystkie te chwile oraz emocje, które wraz z Wami oraz Waszymi gośćmi składają się na wspomnienia tego jakże ważnego dla Was dnia.

Fotoreportaże ślubne zawsze realizowane są w duecie, na „dwa aparaty”. W zależności od wcześniejszych ustaleń, jesteśmy z Wami począwszy od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż po zabawę weselną. Szczególnie polecamy sesje narzeczeńskie i/lub ślubne, w czasie których chętnie realizujemy wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły – im bardziej zwariowany pomysł, tym lepiej :) - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Staramy się nie powielać istniejących wzorców, zawsze szukamy innego i oryginalnego pomysłu, jak najbardziej dopasowanego do konkretnej Pary Młodej, a wszystko to po to aby zaskoczyć Was nieszablonowymi kadrami stworzyć dla Was te jedyne i niepowtarzalne fotografie.

Współpracujemy również z profesjonalną stylistką i wizażystką, której pomoc czasami bywa niezastąpiona.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

liczba odwiedzin: 4145

Popularne miasta w okolicy