Zobacz zdjęcia (1)
fotografia ślubna, filmowanie 4K, fullHD, Wadowice - zdjęcie 1
1 / 1

fotografia ślubna, filmowanie 4K, fullHD id:26225

Wadowice, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Firma nasza posiada już ponad 25-letnie doświadczenie w działalności rynkowej.
Oferujemy kompleksową obsługę fotograficzną oraz filmową Waszego ślubu. Proponujemy reportaż z przygotowań , ceremonii w Kościele, przyjęcia weselnego oraz sesji plenerowej w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie w którym będziemy mieli dość czasu aby wspólnie stworzyć wspaniałe obrazy.
Standardowy produkt finalny z takiej uroczystości to doskonałej jakości album w którym wklejonych jest 100 zdjęć formatu 15 X 21cm lub
fotoksięga w skórzanej oprawie (wzory do wyboru) z twardymi kartkami które po rozłożeniu mają format 30 X 60cm (jakość złożenia zapewniają profesjonalni graficy). Oferujemy także książki w mniejszych formatach dla rodziców.
Do tego otrzymujecie Państwo wszystkie zdjęcia na płycie DVD.
Możemy zaoferować również pamiątkowe zegary, kubki, poszewki, koszulki itp z Waszymi zdjęciami.
Polecamy także filmowanie w najnowszej technologii. Pracujemy na najnowszym sprzęcie na bieżąco dostosowujemy go do potrzeb. Jednak o wiele ważniejsze są umiejętności i doświadczenie co dodajemy w komplecie oferty :)
Oferujemy bardzo, bardzo atrakcyjne ceny.
Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się w naszym biurze gdzie będziemy mogli zaprezentować szczegółowo naszą ofertę.
Promocyjne ceny jeszcze na 2017 oraz 2018 rok!!!

liczba odwiedzin: 865

Popularne miasta w okolicy