Fotografia ślubna. Samochody ślubne. id:4208

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 06-11-2010
Liczba odwiedzin: 907

Oferta

Każdy ślub ma swój oryginalny i niepowtarzalny klimat. Odzwierciedla osobowość, charakter, uczucia i relacje, jakie łączą parę młodą. Fotografując, staramy się wydobyć tę atmosferę, aby zdjęcia stały się zapisem czegoś wyjątkowego, co zostanie w pamięci na zawsze, aby żyła zaklęta w nich magia, przypominająca o Waszej miłości i szczęściu. Wspólnie zatrzymujemy czas w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu, dzięki czemu będą Państwo mogli powracać do tych pięknych momentów i przeżywać je na nowo. To coś więcej niż tylko zdjęcia. To uczucia, które warto zapamiętać.

Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących jakość i estetykę fotografii. Jej zakres dostosowany jest do życzeń klienta. Wykonujemy zdjęcia reportażowe (z przygotowań, ceremonii, wesela), sesję plenerową i studyjną, a także proponujemy oryginalną, jaką jest tzw. portret panny młodej.

Oferujemy niepowtarzalne, wysokiej jakości fotografie ślubne dla wymagających. Wszystkie poddawane są profesjonalnej, autorskiej obróbce cyfrowej. Gwarantujemy Państwu przyjazną, pełną wyrozumiałości atmosferę, szeroki wachlarz ujęć oraz eleganckie albumy z wybranymi odbitkami.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta. Wykonujemy je na terenie całej Polski.
Szczegółowy cennik wysyłamy po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pakiet standardowy:

Zawiera relację zdjęciową z ceremonii ślubnej, sesję plenerową or

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Dane kontaktowe

Fotografia ślubna. Samochody ślubne.
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia