Fotografka Estera id:19801

Oferta
Dodaj do plannera

Witam Narzeczonych bardzo serdecznie.
Jeśli szukacie niepretensjonalnych zdjęć, zapraszam do dalszej lektury mojej oferty.
Jestem osobą młodą, co za tym stoi, mam bardzo świeże pomysły. Mój fotoreportaż nie kończy się na dokumentacji wydarzeń, zawsze dążę do tego, by zdjęcia wywoływały emocje. Łapię te momenty,które pozwalają wyobraźni przypomnieć sobie myśli towarzyszące fotografowanej chwili. Kocham to co robię i oddaję się temu w całości. Jeśli zdecydujecie się Państwo spośród wszystkich pozostałych ofert wybrać moją, obiecuję, iż nie zawiodę Waszego zaufania.

Sprzęt,który posiadam, to najwyższej jakości aparaty i obiektywy Canon, dla przybliżenia sytuacji, te drugie wyłącznie z linii "L".

Wszystko i zawsze jest do uzgodnienia, dlatego proszę o kontakt zainteresowane osoby.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2100 PLN / całość

W kwocie 2100zł dostajecie Państwo najwyższy pakiet usług.
Fotoreportaż rozpoczyna się od godzin porannych i obejmuje przygotowania (fryzjer, makijażystka...), szykowanie w domu Pani Młodej, błogosławieństwo, ceremonię, wspólne zdjęcie pod kościołem, wesele (do zabaw oczepinowych włącznie), plener kilkugodzinny INNEGO DNIA (nie robię plenerów tego samego dnia), 5 płyt DVD z indywidualnym nadrukiem - fotoksiążkę tworzącą komplet z płytami DVD.

Jest również możliwość dokupienia dodatkowych usług, mi.n. - mini sesja dla dzieci na tłach ( rodzice dostają wydrukowane zdjęcie jeszcze podczas trwania wesela)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotografka Estera
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Data dodania: 02-03-2016
Liczba odwiedzin: 159

Nowe ogłoszenia