Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografka Estera id:19801

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotografka Estera

Ostatnio widziany 16-01-2018
665-965...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 02-03-2016
Liczba odwiedzin: 231

Oferta

Ślub to jeden z tych najważniejszych dni w Waszym życiu, który chcecie przeżyć jak najmilej i najwspanialej. Wiele dni przygotowań, wyrzeczeń aby spełnić swoje marzenie. Dzięki współpracy ze mną emocje i uczucia towarzyszące Wam w tym wspaniałym wydarzeniu mogą towarzyszyć na zawsze ilekroć zasiądziecie do swych zdjęć ze ślubu. Fotografia nie jest dla mnie wyłącznie opanowaniem parametrów i dostosowaniem do panujących warunków. To emocje, które umiem perfekcyjnie wyłapać, stanowiące sekret idealnych kadrów. Największym osiągnięciem dla fotografa jest zdjęcie, które po wielu latach pozwoli przypomnieć myśli towarzyszące bohaterom swoich kadrów.
Nie ukrywam, że bardzo pomocny jest sprzęt z najwyższej półki, który oczywiście posiadam :)
Drodzy Narzeczeni, napiszcie do mnie, razem ustalimy najwygodniejszy dla Was pakiet. Terminy mam jeszcze wolne a ceny nie wysokie :) Wszystko można dogadać :)
P.S
Jestem mobilną fotografką, która odległości się nie boi i jeździła już w różne zakątki Polski, jeśli więc jesteście z innego województwa a chcecie ze mną nawiązać współpracę ZAPRASZAM :)
W razie pytań proszę dzwonić

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
2100 / całość
W kwocie 2100zł dostajecie Państwo najwyższy pakiet usług.
Fotoreportaż rozpoczyna się od godzin porannych i obejmuje przygotowania (fryzjer, makijażystka...), szykowanie w domu Pani Młodej, błogosławieństwo, ceremonię, wspólne zdjęcie pod kościołem, wesele (do zabaw oczepinowych włącznie), plener kilkugodzinny INNEGO DNIA (nie robię plenerów tego samego dnia), 5 płyt DVD z indywidualnym nadrukiem - fotoksiążkę tworzącą komplet z płytami DVD.

Jest również możliwość dokupienia dodatkowych usług, mi.n. - mini sesja dla dzieci na tłach ( rodzice dostają wydrukowane zdjęcie jeszcze podczas trwania wesela)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:foto Estera
Imię:Estera
Nazwisko:Matusiak
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Nowe ogłoszenia