Fotomind - fotograf ślubny id:21123

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 25-05-2016
Liczba odwiedzin: 118

Oferta

"jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów"

Fotografia ślubna i film ślubny to dziedziny, które pozwalają uchwycić na stałe piękne chwile i uczynić je naprawdę niezapomnianymi. Ponieważ dzień ślubu to bardzo wyjątkowy dzień oferujemy jego kompleksowe uwiecznienie, w którego skład wchodzą następujące elementy: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, reportaż ślubny z kościoła lub USC, reportaż z wesela, plener ślubny. W pracy naszej uwzględniamy obowiązujące aktualnie trendy oraz wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu nasz profesjonalizm przekłada się na Wasze zadowolenie z utrwalonych obrazów.


Główne rejony naszej działalności to okolice takich miast jak: Poznań, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Wolsztyn, Nowy Tomyśl. Jesteśmy jednak w stanie dojechać do każdego zakątka Polski oraz za granicę.


Największe uznanie zdobyliśmy w kategorii fotografia ślubna uwieczniamy jednak także inne ważne uroczystości, takie jak: studniówka, osiemnastka, komunia, event.


Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pracami i ofertą. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i posłużymy radą. Odpowiedni fotograf ślubny to niezwykle ważny wybór.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Dane kontaktowe

Fotomind - fotograf ślubny
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:62-065

Nowe ogłoszenia