Zobacz zdjęcia (5)
FotoPudło.Stylowa Fotobudka! -20% do końca kwietnia 2019 r., Gdańsk - zdjęcie 1
FotoPudło.Stylowa Fotobudka! -20% do końca kwietnia 2019 r., Gdańsk - zdjęcie 2 FotoPudło.Stylowa Fotobudka! -20% do końca kwietnia 2019 r., Gdańsk - zdjęcie 3 FotoPudło.Stylowa Fotobudka! -20% do końca kwietnia 2019 r., Gdańsk - zdjęcie 4 FotoPudło.Stylowa Fotobudka! -20% do końca kwietnia 2019 r., Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

FotoPudło.Stylowa Fotobudka! -20% do końca kwietnia 2019 r. id:28101

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

-20% na nasze usługi zrealizowane do 30.04.2019r. (-20% od cen standardowych podanych poniżej)
FotoPudło to przenośne, stylowe studio fotograficzne, na które składa się wysokiej klasy sprzęt fotograficzny oraz profesjonalny sprzęt drukujący, dzięki któremu w ciągu paru chwil otrzymacie zdjęcia na papierze fotograficznym. Dzięki takim fotkom uwiecznicie najlepsze i niezapomniane chwile z wyjątkowych dni.
To co nas wyróżnia to ponadczasowy retro styl. Oryginalny i jednocześnie dyskretny look naszej fotobudki sprawia, iż doskonale pasuje ona zarówna na formalną okazję jak i mniej zobowiązującą imprezę. Styl retro, boho i vintage to nasz klimaty:)
Zaproś nas i przekonaj się sam -Naszą fotobudkę polecamy na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, firmowe eventy, urodziny, studniówki, wesela, akcje promocyjne i wszędzie tam gdzie liczy się dobra zabawa.
Dodatkowo w cenie fotobudki zapewniamy podświetlaną tablicę lightbox na której możemy umieścić wybrany przez Was zabawny slogan albo datę wesele i imiona Pary młodej.​
Serdecznie zapraszamy do kontaktu. :)
Działamy głownie na terenie Trójmiasta, Kaszub i okolic, ale jeśli zdecydujesz się na Nas, dojedziemy tam gdzie będziemy potrzebni:)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-283, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1425

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie