Zobacz zdjęcia (15)
Gablota z Winem Mobilny Van z barem, Luboń - zdjęcie 1
Gablota z Winem Mobilny Van z barem, Luboń - zdjęcie 2 Gablota z Winem Mobilny Van z barem, Luboń - zdjęcie 3 Gablota z Winem Mobilny Van z barem, Luboń - zdjęcie 4 Gablota z Winem Mobilny Van z barem, Luboń - zdjęcie 5
Gablota z Winem Mobilny Van z barem, Luboń - zdjęcie 6
1 / 15

Gablota z Winem Mobilny Van z barem id:53796

2500 zł / dzień
Luboń, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-440...

O nas

Gablota z Winem to kultowy włoski trójkołowiec Piaggio Ape zaadaptowany na mobilny Van, z którego serwujemy szeroki wachlarz alkoholi, a przede wszystkim wyborne wina musujące.

Nasza Gablota sprawdzi się doskonale nie tylko w plenerze, ale również w przestrzeni zamkniętej, nie tracąc przy tym swojego uroku. Niezależnie od miejsca oraz charakteru wydarzenia, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się przy tym w jak najlepszy sposób umilić Wam czas! Nasza Gablota to idealny drink bar, którego nie powinno zabraknąć na żadnym gustownym weselu czy innych większych imprezach.

Jej ogromnym atutem jest funkcjonalność. Jako że posiadamy cztery krany na naszym Vanie, macie możliwość wyboru dodatkowych alkoholi, takich jak wino, piwo, cydr oraz wiele innych! Dodatkowo w ofercie posiadamy mobilny bar z pełną gamą drinków, który jest świetnym uzupełnieniem dla naszej Gabloty.

Gablota z Winem Mobilny Van z barem - film 1 Gablota z Winem Mobilny Van z barem - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oferta

2500zł/ dzień

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy mocno rozbudowaną ofertę pakietów oraz oferujemy wyceny indywidualne. Jesteśmy elastyczni i lubimy wyzwania.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Czujemy się ludźmi wina zarówno z pasji, jak i z pracy. To właśnie stąd nasza decyzja o zbudowaniu tego niezwykłego mobilnego drink baru, który doskonale sprawdzi się podczas wesel i nie tylko. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Czujemy się ludźmi wina zarówno z pasji, jak i z pracy. To właśnie stąd każde nasze zlecenie traktujemy jako to najważniejsze. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie są dla nas priorytetem.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kochamy to co robimy. Uwielbiamy poznawać ludzi wymieniać z nimi poglądy i dyskutować na temat naszej Gabloty a przede wszystkim wina.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Praca jest dla nas pasją i daje nam poczucie spełnienia.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz obserwacje wyniesione przy organizacji różnego rodzaju imprez, eventów, pracy za barem.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Naszym największym wyróżnieniem dla nas jest zaufanie ludzi którym nasz obdarzają. Jesteśmy wdzięczni, że możemy uczestniczyć w tym najważniejszym dniu i przyczynić się choć odrobinę do jego uświetnienia.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży weselnej jesteśmy już od 13 lat i dzięki tak długiemu doświadczeniu jesteśmy wstanie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Obsługiwaliśmy już wiele niecodziennych uroczystości. Wjeżdżaliśmy schodami, windą, bywaliśmy w środku lasu. Serwowaliśmy wino musujące na jeziorem, w stodole oraz różnego rodzaju salach weselnych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas naszej usługi uzależniony jest od ustaleń nie jest to mniej niż 6 godzin.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakiety jest to jedna lub dwie osoby.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Każdy produkt jaki oferujemy jest przez nas sprowadzany z Włoch. Lemoniady przygotowujemy sami przez co smakują wyjątkowo.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim, znamy też podstawy języka hiszpańskiego. Jeżeli będzie potrzeba to przejdziemy kurs przypieczony z podstaw każdego innego języka ;)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej jak najszybciej. Wiele terminów o które pytacie na krótko przed weselem mamy zazwyczaj zajętych. Niestety rezerwacja usługi na rok a nawet dwa do przodu to już pewna norma.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie, to czas gdzie oprócz naszej oferty przedstawiamy nasze pomysły na daną uroczystość. Dajemy się też poznać jako ludzie, opowiadamy o misji jaka nam przyświeca dzięki czemu Pary czują, że mogą nam zaufać w tym dniu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

W zależności od potrzeb rozmawiamy telefonicznie, korespondujemy mailowo oraz omawiamy istotne kwestie przy kawie. Pary wiedzą, że jesteśmy dla nich i jak tylko zachodzi potrzeba to kontaktujemy się ze sobą aby omówić zmiany lub doprecyzować kwestie już ustalone.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się aby w naszej pracy widoczny była dobra organizacja i profesjonalizm. Zależy też nam aby poprzez odrobinę luzu i uśmiechu wprowadzić dobrą atmosferę wśród gości weselnych.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Poza oferowanymi pakietami istnieje również możliwość spersonalizowania oferty pod konkretne oczekiwania.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przede wszystkim staramy się poznać potrzeby naszych klientów. Wyznajemy zasadę, że chcemy tak doradzić i ocenić co będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem jakby to dotyczyło nas samych. W ostatecznym rozrachunku to Wasz dzień i na Waszym zadowoleniu zależy nam najbardziej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy na to przygotowani. Wiemy jak z wieloma dylematami pary młode mierzą się podczas przygotowań. O niektórych zmianach dowiadujemy się na kilka godzin przed zleceniem i dzięki temu, że zawsze mamy w zanadrzu plan B a nawet C takie zmiany nie stanowią dla nas problemu.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Zdarzają się momenty kiedy liczba kieliszków w obiegu jest na tyle duża, że zaczyna ich brakować. Zawsze mamy dodatkową ich pulę na takie sytuacje awaryjnie i właśnie wtedy włączamy je do użytku.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Sytuacje awaryjne zdarzają się. Brak prądu, nieprzewidziany deszcz czy zmiana planu w ostatniej chwili. Jesteśmy przygotowani na wszystko i poprzez ogromne doświadczenie poradziliśmy sobie już z niejednym kryzysem :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Staramy się zawsze utrzymywać kontakt po weselu. Nierzadko spotykamy się ponownie z naszymi parami już u ich znajomych czy rodziny :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To jest Wasz dzień, cieszcie się nim i nie zwracajcie uwagi na detale, które nie mają znaczenia.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każe wesele plenerowe to świetne i magiczne doświadczenie, w szczególności te organizowane z lekką nutką szaleństwa i braku ściśle określonego harmonogramu

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Górska polana otoczona przepięknymi szczytami gór. Wspaniałe miejsce które pomimo ogromnej przestrzeni dawało poczucie niezwykłej intymności.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Każdy styl ma swoje zalety. My uwielbiamy wesela plenerowe lub te gdzie goście maja do dyspozycji otwartą zieloną przesteń.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Umiejętność nawiązania kontaktu z drugą osobą i szczery uśmiech.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Czerpiemy z siebie ale również doceniamy kunszt innych i cieszymy się kiedy możemy czerpać od bardziej doświadczonych od nas, zapytać o zdanie i wyrażenie opinii.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Mamy otwarte głowy i dużo przestrzeni dla wyobraźni, która pozwala nam na tworzenie nowych rzeczy i realizację pomysłów, które sprawiają nam dużo radości.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Stale poszerzamy naszą ofertę, doszkalamy się, inwestujemy w sprzęt tak aby wszystko było najwyższej jakości i spełniało Wasze oczekiwania.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Wino i dobrą książkę oraz telefon aby odbierać Wasze zapytania o wesela :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Slow wedding to zauważalny w naszej branży trend. Coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trendy oraz sezonowość naszym zdaniem są czymś normalnym. Czy jest coś co przeminie? Naszym zdaniem nie. Nawet jeśli moda na coś na jakiś czas odejdzie w zapomnienie to za chwilę wróci w odświeżonym wydaniu.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Na przyjęciach obsługujemy w zasadzie zawsze opierając się o kieliszki szklane, kubeczki do lemoniad tylko dla najmłodszych gości są papierowe.

Nasze pasje.

Sport odgrywa w naszym życiu ważną rolę, Uwielbiamy biegać, jeździć rowerami oraz piesze wycieczki górskie.

Ciekawostki na nasz temat.

Potrafimy pokonać kilkaset kilometrów tylko dlatego, że nasz klient poprosił nas o to by z kranu lało się mojito niedostępne w kraju ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Harry Potter zarówno książki jak i filmy, Dwóch i Pół.

Opinie (1)

Gablota z Winem Mobilny Van z barem id:53796
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-03-2021
Poznań
Data dodania: 07-11-2022

Polecam serdecznie chłopaków. Niesamowite podejście do wykonywanej pracy. Serwują oni wyśmienite Prosecco, łącząc to z pasją i zamiłowaniem do wina. Świetna oferta i duża elastyczność. Świetnie pomogli nam w doborze odpowiedniej oferty. Goście byki zachwyceni.

Kontakt

Imię: Łukasz 
Adres: Luboń, woj. wielkopolskie
501-440...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 152
Zadzwoń
501-440...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie