Zobacz zdjęcia (5)
Galeria Artystyczna, Żory - zdjęcie 1
Galeria Artystyczna, Żory - zdjęcie 2 Galeria Artystyczna, Żory - zdjęcie 3 Galeria Artystyczna, Żory - zdjęcie 4 Galeria Artystyczna, Żory - zdjęcie 5
1 / 5

Galeria Artystyczna id:38044

Żory, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
504-517...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Powstanie naszego zespołu operatorów i montażystów jest odpowiedzią na innowacyjne spojrzenie w dziedzinie sztuki filmowej. Bogate doświadczenia oraz pasja i zaangażowanie popchnęły nas na drogę nowego kreatywnego, a zarazem artystycznego spojrzenia na twórczość filmową. Za sprawą znajomości współczesnych technik filmowania oraz dynamicznej post-produkcji nasze filmy są bogate w środki wyrazu o czym świadczy entuzjazm i zadowolenie klientów. Nasze zamiłowanie do sztuki filmowej skłania nas do poszukiwania najnowszych trendów. Wraz z pojawieniem się na rynku lustrzanek cyfrowych firmy Canon dokonała się rewolucja w świecie filmowym, szybka wymiana różnorodnych obiektywów daje niezrównane możliwości i nieskazitelną jakość obrazu.

Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem operatorskim typu steadicam, gimbal, monopod, slider. Zajmujemy się wszelkimi produkcjami filmowymi od imprez okolicznościowych: ślubów, studniówek, komunii, po spoty reklamowe, koncerty, reportaże na rzecz instytucji publicznych oraz zlecenia dla telewizji. Szerokie zainteresowanie naszymi usługami oraz zadowolenie klientów jest dla nas bardzo mobilizujące i sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem staramy się doskonalić nasz warsztat umiejętności.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6511608958
Adres: Żory, , 44-240, woj. śląskie
504-517...
liczba odwiedzin: 1353
Zadzwoń
504-517...
Napisz

Popularne miasta w okolicy