VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie - film 1 VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie - film 1
Pokaż kolejny film

VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie id:46448

od 1800 do 2500 zł / film
Ruda Śląska, śląskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-481...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Serdecznie dziękuję za odwiedzenie profilu VideoFoto4You
Największym priorytetem w mojej pracy, jest zadowolenie klientów, dlatego też staram się uwzględniać wszelkie sugestie oraz pomysły Pary Młodej. Filmowanie realizuję aparatami bezlusterkowymi, w kościele dwoma filmującymi równocześnie. Film wzbogacony jest ujęciami z drona. Zawiera teledysk z przygotowań do uroczystości oraz zakończenie w kilku wariantach do wyboru. Możecie Państwo zamówić również usługi fotograficzne.
Proszę o kontakt, z przyjemnością odpowiem starając się dobrać ofertę najbliższa Waszym oczekiwaniom.

Zobacz zdjęcia (15)
VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie, Ruda Śląska - zdjęcie 1
VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie, Ruda Śląska - zdjęcie 2 VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie, Ruda Śląska - zdjęcie 3 VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie, Ruda Śląska - zdjęcie 4 VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie, Ruda Śląska - zdjęcie 5
VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie, Ruda Śląska - zdjęcie 6
1 / 15

Oferta VideoFoto4You

Zróżnicowane pakiety

od 1800 do 2500zł/ film

Oferujemy zróżnicowane cenowo pakiety od najprostszego Micro obejmującego filmowanie samego ślubu aż do Premium z filmowaniem od przygotowań do oczepin, w tym filmowanie dronem, 2 aparaty bezlusterkowe równicześnie w kosciele, niezależna rejestracja dźwięku, montaż i postprodukcja - kolor grading. Do każdeego pakietu można zamówić usługi dodatkowe np. plener ślubny video, filmowanie poprawin itp. Szczegóły na naszej stronie internetowej w zakładce Oferta. Zapraszamy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferta VideoFoto4You łączy wysoką jakość i bogatą ofertę z doskonałą ceną. Posiadam nowy sprzęt klasy premium, zakupiony w 2021 roku. Oferuję niższe ceny, ponieważ nie jestem VAT-owcem, a więc nie doliczam do ceny podatku VAT. Filmuję wyłącznie aparatami bezlusterkowymi z wymienną optyką, a więc sprzętem dającym największe możliwości. Film wzbogacam ujęciami z drona bez dodatkowych opłat. Posiadam świadectwo kwalifikacji VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które umożliwia komercyjne wykorzystanie drona m. innymi w celu realizacji zdjęć lub filmów z powietrza, a także zezwolenie z Kurii na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do każdego filmu ślubnego podchodzę indywidualnie, uwzględniam pomysły i preferencje Pary Młodej. Oferuję bardzo konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług. Realizuję jako jeden operator rejestrację wielokamerową w kościele, co pozwala uzyskać dużo urozmaiconych ujęć i ciekawszy film bez konieczności dopłaty do drugiego operatora. Posiadam bogate oprogramowanie, w tym Adobe After Effects wykorzystywany do efektów specjalnych oraz spektakularnych animacji - czołówek, napisów, intr itp.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Największą satysfakcję daje mi zadowolenie moich klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Usługa nie jest odmierzana godzinami, lecz czasem od jednego do drugiego elementu - wydarzenia. Typowy film ślubny obejmuje filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie. Niektóre pary wolą jednak filmowanie samej ceremonii oraz pierwszego tańca lub filmowanie do określonej godziny. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń, realizuję film dokładnie tak, jak zażyczy sobie Para Młoda.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta obejmuje filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie, montaż filmu na stacji montażowej. Filmowanie w kościele dwoma aparatami równocześnie, niezależna rejestracja dźwięku w kościele i na sali. Para Młoda otrzymuje gotowy film na pendrive lub płycie blu-ray. Filmowanie z drona bez dodatkowych opłat. Na filmie teledysk z przygotowań do uroczystości oraz zakończenie w jednej z kilku możliwych projektów. Dojazd do 100 km od Rudy Śląskiej gratis. Cena za ten pakiet na rok 2021 to 1 800 zł. Współpracuję z firmami fotograficznymi, więc jest możliwość zapoznania się z ofertą w jednym miejscu i podpisania umów.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Mam ponad 20-letnie doświadczenie z filmowaniem. Regularnie inwestuję w nowy sprzęt i wykorzystuję nowe technologie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografuję od ponad 20 lat, lecz śluby sporadycznie - skupiałem się na filmowaniu. Przy zamówieniach Video + Foto korzystam ze współpracy z trzema firmami fotograficznymi. Od roku 2021 planuję rozszerzyć działalność o własne usługi fotograficzne. Ponieważ nie mam jeszcze własnego portfolio ślubnego FOTO, a muszę je zbudować, proponuję pierwszej zainteresowanej Parze Młodej wykonanie reportażu ślubnego całkowicie gratis, w zamian za możliwość wykorzystania najładniejszych zdjęć na mojej stronie internetowej. Zrealizowałbym również dla nich reportaż w plenerze.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To jest pasja nie praca. Daje mi energię, satysfakcję i pozwala się samorealizować. Uwielbiam to robić.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Podstawowym aparatem jest sony A7III + Tamron 28-75 f 2.0. Dodatkowo 2 aparaty Lumix G7 z obiektywami Lumix G 12-35mm j. 2.8, Lumix G 14-140mm f 3.5-5.5, oraz Laowa Venus Optics C-Dreamer 7.5mm f/2.0. Do tego 2 gimbale: DJI Ronin SC oraz FeiyuTech . Bogate oprogramowanie do edycji filmów oraz zdjęć - pakiet Adobe Production Premium 5.5 (Premiere Pro, After Effects, Encore, Audition, Photoshop Extend oraz Capture One, Lightroom i inne). Dwa monitory, w tym graficzny BenQ PD 2900U 4K, niezwykle wiernie wyświetlający kolory - 100% pokrycia sRGB oraz REC.709. Do tego mocny komputer z procesorem i9 10 rdzeniowym, grafika MSI Geforce RTX 2060 SUPER ARMOR OC, 32 GB RAM, Dyski 4 GB.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Wykorzystanie potencjału nowoczesnego zaplecza technicznego daje duże możliwości oraz zapewnia wysoką jakość filmów i zdjęć. Ułatwia uzyskanie wysokiej jakości filmu lub zdjęć w trudnych i zmiennych warunkach oświetleniowych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę video, w tym wielokamerową w kościele realizuję sam. Usługi Video + Foto realizuję we współpracy z firmami fotograficznymi, z którymi współpracuję.

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancko ale wygodnie, dostosowując ubiór do temperatury i pory roku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Na pendrive lub płycie blu-ray. Na specjalne życzenie dodatkowo na DVD.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie powinno przykuwać uwagę, pokazywać emocje lub scenę w ciekawy nietuzinkowy sposób oraz być nienaganne technicznie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania do uroczystości, przysięgę oraz zabawę weselną.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Bardzo ciekawym miejscem jest park Gródek w Jaworznie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Wykonywać zadanie dyskretnie, poznać przed ślubem szczegółowy harmonogram, aby być dobrze przygotowanym na rejestrację wszystkich ważnych wydarzeń, uchwycić emocje i przeżycia towarzyszące w tym wyjątkowym dniu, być doskonale przygotowanym sprzętowo.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To jest rola zespołu lub DJ, którzy powinni umieć dobrać repertuar do oczekiwań uczestników wesela oraz wspaniale rozbawić i zaktywizować wszystkich gości.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Jest wiele inspirujących prac, które robią wrażenie, nie jestem w stanie wymienić tylko jednej.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Specjalne osłony na sprzęt + parasol zawsze pod ręką.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie jest przeszkodą. Aparat sony A7III z pełnoklatkową matrycą i jasnym obiektywem pozwalają uzyskać piękny obraz nawet przy małej ilości światła. Aparat charakteryzuje bardzo niskie zaszumienie obrazu przy wysokich wartościach ISO. Ponadto posiada rewelacyjny autofocus idealnie ustawiający ostrość na bliższym lub dalszym oku nawet przy małej ilości światła. Polecam ciekawe filmy na YT na ten temat.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

W realizacjach ślubnych generalnym trendem jest wykorzystywanie do filmowania nie kamer, lecz aparatów, głównie bezlusterkowych pełnoklatkowych z wymienną optyką. Umożliwiają one uzyskanie pięknego kinowego obrazu oraz bardzo płynnego zwolnionego tempa np. w teledyskach. Niezależna rejestracja dźwięku jest obecnie standardem. Realizacje ślubne często wzbogacają ujęcia z drona.

Nasze pasje.

Film i fotografia, animacje komputerowe, oprogramowanie do edycji filmów i zdjęć.

Ciekawostki na nasz temat.

Pasję do filmu i fotografii odziedziczyłem po moim ojcu, który uwieczniał mnie od najmłodszych lat.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ostatnio zrobił na mnie wrażenie serial Gambit królowej.

Opinie VideoFoto4You (3)

VideoFoto4You - Bogata oferta w doskonałej cenie id:46448
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Chorzów
Data dodania: 11-11-2022

Serdecznie polecamy z całego serca Pana Andrzeja. Sympatyczne spotkanie organizacyjne zakończone bardzo owocnie- wszystkie szczegóły omówione, przedstawione bardzo profesjonalnie i rzetelnie, wszystko dostosowane do Naszych potrzeb. Przed weselem jak i w trakcie uroczystości również rewelacyjny kontakt, Pan Andrzej chętnie odpowiadał na każde pytanie oraz służył cennymi radami wynikającymi z doświadczenia. Każde ujęcie na filmie weselnym oraz teledysku jest przemyślane i precyzyjnie dopracowane na najwyższym poziomie. Dodatkowo kreatywność Pana Andrzeja nie zna granic, widać że jest to człowiek całkowicie oddany swojej pracy, który co więcej - kocha to co robi, a dzięki temu teraz My mamy przepiękną Pamiątkę Najważniejszego Dnia Naszego Wspólnego Życia! Pozdrawiamy Pana Andrzeja i przesympatyczna Żone Pana Andrzeja! Dziekujemy serdecznie to była czysta przyjemność z Państwem współpracować.

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2022
Rudno
Data dodania: 09-11-2022

Pana Andrzeja polecamy każdemu z całego serca! Kamerzysta, który wykonuje swoją prace z pasją! Materiały, które otrzymaliśmy przeszły najśmielsze oczekiwania! Goście weselni do dzisiaj wspominają profesjonalizm oraz kulturę Pana Andrzeja! Ze wzruszeniem gorąco dziękujemy! Wiktoria i Adrian Sergiel

J
Joanna Matyja - Dudek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Kraków
Data dodania: 06-05-2020

Polecam! Firma posiada wieloletnie doświadczenie, co widać już w pierwszych minutach rozmowy. Usiedliśmy razem na spokojnie, na wszystko był czas... To sprawia, że osoby o bardzo zróżnicowanych wymaganiach nie muszą bać się wyrażać swoich pomysłów. Pan kamerzysta jest profesjonalistą, na każdym kroku widać fascynację tym, co robi. Sprzęt jest także imponujący, a kamerzysta wie, jak go maksymalnie wykorzystać - czuliśmy się jak na planie filmowym. To było bardzo zbliżające doświadczenie - mogliśmy ukazać to, kim dla siebie jesteśmy i stworzyć cudną pamiątkę. Nasz filmik narzeczeński zachwycił, a podziękowanie dla rodziców wzruszyło naszych gości... Bez tego nasze wesele na pewno nie byłoby tak pięknym przeżyciem. W kościele rejestracja jest wysokiej jakości, słychać i widać dwie osoby, a nie tylko wybrany plan. Pan Andrzej jest przy tym wszystkim cierpliwy i uśmiechnięty, a to jest ważne, by być swobodnym na filmikach i także w dniu uroczystości. Bardzo polecamy, a Panu kamerzyście dziękujemy i pozdrawiamy całą firmę! :) <3

Kontakt VideoFoto4You

Nazwa firmy: VideoFoto4You
NIP: 6441119590
Imię i nazwisko: Andrzej Kalus
Adres: Ruda Śląska, ul. Łowiecka 17a, 41-707, woj. śląskie
501-481...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1928
Zadzwoń
501-481...
Napisz

Popularne miasta w okolicy