Zdjęcia | Oferta

Glamour Moments- pracownia dekoracji,wypożyczal ni id:10006

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 23-03-2013
Liczba odwiedzin: 3893

Oferta

Szanowni przyszli Państwo Młodzi !

Skoro na nas trafiliście, zapewne oczekujecie niezapomnianego i wyjątkowego wesela , zapierających dech w piersiach dekoracji oraz magicznej i nie zwykłej atmosfery.Naszym celem nie jest postawienie wazonu z kwiatami na stołach lecz zbudowanie niesamowitej krainy pełnej romantyzmu,blasku i elegancji.

Z nami spełnicie to marzenie na dwa sposoby :
Powierzając nam KOMPLETNĄ DEKORACJĘ wraz z DEKORACJĄ ŚWIATŁEM LED sali weselnej,kościoła,samochodu,stworzenie bukietów,butonierek itp
lub
Korzystając z unikalnego rozwiązania WYPOŻYCZALNI gotowych dekoracji ślubnych nie nadwyrężając przy tym zapewne już okrojonego budżetu.

Do dekorowania sal łączymy ze sobą przeróżne materiały są to tkaniny,szkło,kwiaty naturalne jak i sztuczne,latarenki i lampiony,elementy zastawy jak również materiały papierowe jak winietki,menu czy tablica gości.Pełen wachlarz asortymentu jaki posiadamy pozwala budować nie powtarzalne i dopasowane w najmniejszym detalu dekoracje według gustu Państwa Młodych oraz charakteru uroczystości i przyjęcia.

W naszej wypożyczalni znajdziecie dziesiątki świeczników,latarenek,lampionów,wazon ów,kokard,szarf,serwetników,kryształk ów,girland,kul kwiatowych,drzewek kwiatowych czy kryształowych i wiele wiele więcej!

Dekorujemy z pasji i z serca, zmieniając sale weselne w przestrzenie bajkowe, pełne magii i nieprawdopodobnego uroku

Zapraszamy do kontaktu!

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Dane kontaktowe

Glamour Moments- pracownia dekoracji,wypożyczal ni
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia