Górscy Film Studio - Film ślubny - Teledysk ślubny - Kamerzysta ślubny

od 4000 do 5500 zł
Bielsko-Biała, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
692-077...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery

O nas

Cześć! Tu Sara i Oskar – tworzymy parę i w życiu i w pracy. Parą jesteśmy od ośmiu lat, a w branży ślubnej działamy od 2016 roku. Choć zaczynaliśmy od fotografii, to właśnie tworzenie filmów ślubnych skradło nasze serca. Możliwość uwieczniania Waszych emocji, radość i wzruszeń to praca naszych marzeń.

Zapraszamy na naszą stronę www ---> gorscyfilmstudio .pl

Jesteśmy dla Was od przygotowań do oczepin (maksymalnie do godziny 1:00). W trakcie wesela (zazwyczaj po pierwszym tańcu) oferujemy wykonanie mini pleneru (max 20 minut). Goście nawet nie zauważą Waszej krótkiej nieobecności, a kilka romantycznych ujęć będzie wspaniałym dodatkiem do teledysku ślubnego. Zawsze pracujemy we dwójkę, bo wtedy mamy pewność, że żaden z wyjątkowych momentów nam nie umknie.

Do naszej pracy podchodzimy z wielką pasją, co jest szczególnie widoczne na weselu. Wchodzimy w interakcję z Gośćmi, staramy się ich rozluźnić i sprawić, by czuli się swobodnie przed naszymi kamerami. Dzięki tym zabiegom film wychodzi bardzo naturalnie, a nam udaje się łapać niepowtarzalne kadry :)

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie – aparatach Sony, a także wykorzystujemy systemy stabilizacji – statywy, monopody, gimbal. Gotowy film trafia do Was na pendrive w jakości FULL HD.

Długości naszych filmów wahają się od 45 do 60 minut. Jeśli jednak zależałoby Wam na nieco krótszym lub dłuższym (do 1,5h) filmie, to pozostajemy elastyczni. Oprócz filmu głównego otrzymujecie od nas także teledysk ślubny (ok 3 minut), który stanowi emocjonalne streszczenie Waszego dnia.


Zapraszamy do kontaktu! Otrzymacie od nas konkretną ofertę cenową i jeśli będzie Wam ona odpowiadać umówimy się na spotkanie online lub osobiście :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy duetem kamerzystów z mnóstwem energii, masą dobrego humoru i wielkimi pokładami pasji do tego co robimy😉 Zawsze dbamy o dobrą atmosferę i to nie tylko z Parą Młodą, ale także z wszystkimi Gośćmi. Wchodzimy z nimi w interakcję, staramy się ich rozluźnić i sprawić, by czuli się swobodnie przed naszymi kamerami. Dzięki tym zabiegom film wychodzi bardzo naturalnie, a nam udaje się łapać niepowtarzalne kadry :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia nas to, że jesteśmy nierozłącznym duetem filmowców. Zawsze pracujemy razem, co stanowi styl naszej pracy. Efektem jest ciekawy i urozmaicony film, bo dwie kamery dają nam możliwość bycia w dwóch miejscach jednocześnie. Łapiemy dzięki temu mnóstwo kadrów, które jednej osobie by umknęły. Finalny efekt jest tak dobry, że postanowiliśmy na stałe włączyć drugą kamerę do oferty.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy dla Was od przygotowań do oczepin (maksymalnie do godziny 1:00). W sumie cena za usługę filmu ślubnego obejmuje 15 godzin naszej pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to film ślubny trwający od 45 do 60 minut plus teledysk ślubny (3-4 minuty) w jakości full HD. W cenie usługi wszystko jest już zawarte (dron, drugi operator, ewentualne dojazdy i noclegi).

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

W branży ślubnej działamy od 2016 roku i tak naprawdę trudno wskazać datę początku filmowania. Zaczynaliśmy od fotografii, ale już po drugim lub trzecim sezonie ślubnym rozwijaliśmy się także w kierunku filmowania. To właśnie tworzenie filmów ślubnych ostatecznie skradło nasze serca.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Możliwość uczestniczenia w najpiękniejszych momentach życia kochających się ludzi to dla nas niesamowity przywilej. Uwielbiamy atmosferę panującą podczas tego wyjątkowego dnia i cieszymy się z każdego uchwyconego wzruszenia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych aparatach Sony, a także wykorzystujemy systemy stabilizacji takie jak gimbal, monopod i statyw. Dodatkowo dbamy o jakość dźwięku korzystając z profesjonalnych dyktafonów. W naszym posiadaniu znajduje się także dron.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Bez profesjonalnego sprzętu dostarczenie Wam takiej jakości dźwięku i obrazu nie byłoby możliwe. Sprzęt musi być niezawodny, bo w dniu ślubu nie ma miejsca na jakiekolwiek duble. Musimy mieć pewność, że nawet tak drobny sprzęt jak baterie i karty pamięci nigdy nas nie zawiodą.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracujemy zawsze we dwójkę, czyli Oskar - główny operator wykorzystujący gimbal oraz Sara - wykorzystująca monopod do łapania ciekawych i bliskich kadrów.

Jak ubieramy się na wesele?

Pracując na ślubie i weselu staramy się pozostać maksymalnie niewidoczni. Ubieramy się tak, aby nie wyróżniać się z tłumu, a wręcz wtapiać się w niego. Ciemne kolory to podstawa naszej firmowej garderoby 😉

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Otrzymujecie od nas gotowy film na pendrive. Jeśli ze względu na odległość osobiste przekazanie nie jest możliwe udostępniamy gotowe filmy korzystając z dysku Google, a także możemy wysłać pendrive pocztą.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Na gotowy film i teledysk czekacie maksymalnie 30 dni kalendarzowych licząc od dnia ślubu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy specjalne imienne licencje wydane przez diecezję. Ma ona formę karty, którą zawsze każde z nas ma przy sobie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Aby go poznać zapraszamy na naszego Instagrama ;) Zobaczcie na własne oczy jakie ciekawe pomysły mamy do zaoferowania jeśli tylko Wy i Wasi goście będziecie na to gotowi!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Napiszcie do nas, a na pewno się dogadamy :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Kiedy pogoda jest niepewna zawsze mamy ze sobą parasol. Sprzęt wideo, na którym pracujemy jest na tyle lekki i mobilny, że jesteśmy w stanie wszystko nagrywać w jednej ręce trzymając aparat a w drugiej parasol ;)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nasze aparaty radzą sobie w słabo oświetlonych kościołach, a na sali nie ma konieczności zapalania wszystkich świateł. Wiemy jak ważna jest atmosfera na weselu - nie chcemy Wam jej psuć wymagając ostrego oświetlenia :) Często zespoły czy DJe posiadają różnorakie lampy i światła, co przy przygaszonych światłach daje jeszcze lepsze efekty. Podsumowując - jeśli tylko nie macie na myśli całkowitych ciemności nasz sprzęt jest niezawodny prawie w każdych warunkach :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Aktualne trendy stawiają na ciekawy, dynamiczny i urozmaicony film. Tworząc nasze filmy pracujemy na dwie kamery, co przy montażu daje nam ogromne możliwości. Długość naszych filmów nie przekracza 60 minut. Podjęliśmy taką decyzję chcąc oferować film ślubny, do którego będziecie z ochotą wracać i będziecie to mogli zrobić w każdej chwili (bez konieczności rezerwowania całego wieczoru) :)

Górscy Film Studio - Film ślubny - Teledysk ślubny - Kamerzysta ślubny
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-04-2023
Radlin
Data dodania: 11-06-2023

Gorąco polecamy Górskich. Sara i Oskar tworzą super zgrany i profesjonalny zespół, a przy tym bardzo sympatyczny. Bardzo dobra komunikacja, terminowość i jakość dostarczanej usługi. Cieszymy się, że na Was trafiliśmy. Dziękujemy :)

U
Ula
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2022
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 15-10-2022

Profesjonalni i wyluzowani a przy tym pracują z wielką pasją!

Górscy Film Studio
16-10-2022

Bardzo dziękujemy! :)

Nazwa firmy: Górscy Film Studio
Imię i nazwisko: Sara Górska
Adres: Bielsko-Biała, woj. śląskie
692-077...
liczba odwiedzin: 1145
Zadzwoń
692-077...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bielsko-Biała

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy