Zobacz zdjęcia (5)
GOTOWE NA ŚLUB - Aleksandra i Anna Ułańskie, Łódź - zdjęcie 1
GOTOWE NA ŚLUB - Aleksandra i Anna Ułańskie, Łódź - zdjęcie 2 GOTOWE NA ŚLUB - Aleksandra i Anna Ułańskie, Łódź - zdjęcie 3 GOTOWE NA ŚLUB - Aleksandra i Anna Ułańskie, Łódź - zdjęcie 4 GOTOWE NA ŚLUB - Aleksandra i Anna Ułańskie, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

GOTOWE NA ŚLUB - Aleksandra i Anna Ułańskie id:41762

Łódź, łódzkie

O nas

Jesteśmy Konsultantkami Ślubnymi i wspieramy Pary Młode w procesie organizacji ślubu i wesela spójnego z nimi i ich wizją. Stawiamy na śmiałe i współczesne rozwiązania, które pozwalają na kreatywne podejście do tematu. Postanowiłyśmy podążyć za swoją pasją do organizacji, ale również oprzeć się na swoich talentach i mocnych stronach.

Ola jest zdecydowanie osobą, która pasjonuje się tematyką planowania, efektywności, porządkowania działań. Ania jest zdecydowanie precyzyjna, dba o każdy szczegół i kocha zadania typowo organizacyjne. Doświadczenie związane z organizacją zbierałyśmy przez kilka lat, organizując szkolenia i konferencje.

Stawiamy na ciągły rozwój, kochamy tematykę ślubno-weselną, dlatego dbamy o to, by być na bieżąco z nowinkami, trendami i rozwiązaniami, by móc zaoferować Parom Młodym rozwiązania idące z duchem czasu, spójne z ich marzeniami.

liczba odwiedzin: 1502

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie