Zobacz zdjęcia (5)
Grupa After Dance DJ Wodzirej na wasze WESELE, Gdańsk - zdjęcie 1
Grupa After Dance DJ Wodzirej na wasze WESELE, Gdańsk - zdjęcie 2 Grupa After Dance DJ Wodzirej na wasze WESELE, Gdańsk - zdjęcie 3 Grupa After Dance DJ Wodzirej na wasze WESELE, Gdańsk - zdjęcie 4 Grupa After Dance DJ Wodzirej na wasze WESELE, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Grupa After Dance DJ Wodzirej na wasze WESELE id:51629

Gdańsk, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

W skład grupy After Dance wchodzi założyciel Dj-Wodzirej Jacek, oraz Dj wodzirej Michał. Od 2014 roku prowadzimy regularnie wszelkie imprezy okolicznościowe ,a głównie wesela gdzie naszą główną misją i celem jest pozytywne zaskoczenie organizatora oraz uczestników imprezy.

Z niegasnącą radością i zaangażowaniem oddajemy się pasji tworzenia zabawy. Realizując imprezę łączę tradycję z nowoczesną formą. Zapewniamy muzykę jakiej goście oczekują, wprowadzając jednocześnie innowacyjne show. Takie połączenie daje wyśmienity efekt!! Co wchodzi w skład oferty wesela Grupy After Dance??

Bardzo doświadczony i elastyczny disc jockey,wodzirej x2 to gwarancja udanej imprezy. Zabawa na weselu jest najważniejsza, a kiepska muzyka to recepta na niezadowolonych gości. Nie liczę jednak tylko na swoje siły. Chętnie spełniam muzyczne życzenia gości, Wasze wskazówki przed weselem również uwzględniam i dopasowuje się

Oczepiny.

Statystyczny Polak uważa, że oczepiny to najgorszy element wesela. Do północy było znośnie, ale potem zaczęły się „zabawy”. U mnie Wam to nie grozi. Czas oczepin to 20 minut podczas których wybierzemy w oryginalny sposób nową Parę Młodą oraz przeprowadzimy quiz niespodziankę, o którym dowiesz się oferty mailowej. Żenujących konkursów nie będzie w zamian za to przez całą noc będziecie się świetnie bawić w różnych weselnych atrakcjach.

Oryginalne zabawy i konkursy

Najlepszym dodatkiem do perfekcyjnie dobranej muzyki są zabawy, konkursy i quizy przygotowanie specjalnie na niezapomniane wesela. Nic tak nie jednoczy gości jak wspólna rywalizacja z uśmiechem na twarzy. W trakcie wesela nikt nie będzie się musiał rozbierać, przebijać balonów w dziwnych pozach, pić na wyścigi ani biegać wokół krzeseł. Nowa jakość imprezy weselnej.

Estetyka i elegancja

Wiem jak ważne jest aby tego szczególnego dnia wszystko wyglądało perfekcyjnie. Dlatego przy moim stanowisku nie znajdziesz kłębowiska kabli, rozrzuconych rekwizytów ani bałaganu. Jakość naszej usługi nie tylko można usłyszeć, można ją również zobaczyć.

Wesele dopasowane do Was

Przed weselem spotkamy się i wspólnie ustalimy scenariusz zabawy. Wynajmujecie mnie abym najlepiej jak potrafię rozbawił waszych gości zatem liczę na pare podpowiedzi z waszej strony. Odwdzięczę się pomocą w zaplanowaniu uroczystości tak aby wyszła lepiej niż w najśmielszych marzeniach.

liczba odwiedzin: 710

Popularne miasta w okolicy