HAKS Suknie Ślubne id:35720

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
HAKS Suknie Ślubne

Ostatnio widziany 06-07-2018
Umów spotkanie
605-125...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Reda, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 14-05-2018
Liczba odwiedzin: 124

Oferta Salon sukien ślubnych Reda

Salon Sukni Ślubnych HAKS to wyjątkowe miejsce na mapie mody ślubnej, które koniecznie powinna odwiedzić każda kobieta ceniąca sobie nietuzinkowy, modny i elegancki styl.

Przyszłe Panny Młode znajdą tu luksusową kolekcję pięknych i wyjątkowych sukni ślubnych, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal. Posiadamy wyszukaną ofertę dodatków ślubnych: woalki, rękawiczki, bolerka, biżuterię oraz welony zdobione haftem i elementami Swarovskiego.

Nasze stylistki łączą pasję z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej. Potrafią bardzo uważnie słuchać, by sprostać Twoim wyszukanym potrzebom. Podczas wizyty w salonie budują miłą atmosferę. Profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Pomogą w doborze ‘tej jedynej’ bajecznej sukni ślubnej, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Usługi:

 • szycie na miarę

Opinie o HAKS Suknie Ślubne Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.