Zobacz zdjęcia (5)
Historie Ślubne - niebanalny fotograf, Białystok - zdjęcie 1
Historie Ślubne - niebanalny fotograf, Białystok - zdjęcie 2 Historie Ślubne - niebanalny fotograf, Białystok - zdjęcie 3 Historie Ślubne - niebanalny fotograf, Białystok - zdjęcie 4 Historie Ślubne - niebanalny fotograf, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Historie Ślubne - niebanalny fotograf id:47204

Białystok, podlaskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

DLACZEGO MOJE ZDJĘCIA ŚLUBNE?

Jeśli jesteście sobą i to SIEBIE chcecie zobaczyć na zdjęciach ślubnych, to szukacie kogoś jak ja. Moje kadry to niewymuszone, naturalne, a jednak w 100 % profesjonalne fotografie ślubne. Gwarantuję, że zdjęcia robię w taki sposób, aby zachować autentyzm chwili.

Wybierając mnie, poczujecie się:

- BEZPIECZNIE
Fotografie ślubne robię z ogromną starannością i jest dla mnie bardzo istotne, abyście otrzymali swoje zdjęcia w komplecie i w odpowiednim terminie.

- PONADCZASOWO
Jestem fotografem ślubnym, który jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś godnego uwagi. Uchwycę chwile tak ważne chwile jak włożenie obrączki na palec ukochanej osoby, oraz tak ulotne, jak pozornie niewidoczne odbicie sylwetki w szybie. Zostaną Wam ponadczasowe wspomnienia w postaci moich zdjęć.

- W SWOIM STYLU
Posiadacie hobby, które chcecie podkreślić? Nie lubicie napompowanych fotografii ślubnych? A może zależy Wam na ujęciu w ważnym dla Was miejscu? Dostosuję się, bo to ma być Wasze święto. Ja mam zaszczyt w nim uczestniczyć jako obserwator, który z przyjemnością uwieczni najważniejsze chwile w postaci reportażu ślubnego.

Zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio, które jest odzwierciedleniem mojego stylu. Zobaczcie poszczególne historie ślubne moich par. Skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o termin - śmiało!

Jestem chętny do rozpoczęcia pięknej przygody z fajnymi ludźmi.

Stwórzmy razem Waszą historię ślubną.

Krzysiek

Opinie (1)

Historie Ślubne - niebanalny fotograf id:47204
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Białystok
Data dodania: 08-04-2021

Polecam z całego serca dla wszystkich którzy chcą mieć piękna pamiątkę. Zdjęcia oddają wszystkie emocje i uczucia które towarzyszyły nam w dniu ślubu:) Zdjęcia Krzyśka są moim zdaniem wyjątkowe bo mimo że są zrobione w profesjonalny sposób to nie są wymuszone, pozowane a pokazują prawdziwe emocje :)

Kontakt

NIP: 9661573022
Adres: Białystok, , 15-540, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 730

Popularne miasta w okolicy