Zobacz zdjęcia (5)
EVENT TEAM - DEKORUJEMY Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA, Warszawa - zdjęcie 1
EVENT TEAM - DEKORUJEMY Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA, Warszawa - zdjęcie 2 EVENT TEAM - DEKORUJEMY Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA, Warszawa - zdjęcie 3 EVENT TEAM - DEKORUJEMY Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA, Warszawa - zdjęcie 4 EVENT TEAM - DEKORUJEMY Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

EVENT TEAM - DEKORUJEMY Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA id:36010

Warszawa, mazowieckie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

Specjalizujemy się w organizacji i obsłudze ślubów, wesel, eventów oraz imprez okolicznościowych. W naszej ofercie znajdziesz dekoracje na różnego rodzaju wydarzenia, wynajmem innowacyjnych i multimedialnych sprzętów. Oferujemy atrakcje dla spotkań biznesowych, akcji promocyjnych, imprez plenerowych i integracyjnych, oraz wydarzeń takich jak ślub, wesele czy urodziny. Nasz zespół potrafi sprostać każdemu przedsięwzięciu począwszy od pomysłu aż do wdrożenia projektu i jego realizacji.
Odkryj nas i sprawdź co możemy dla Ciebie przygotować.Jesteśmy agencją eventową dlatego też w naszej ofercie znajdziesz takie rzeczy jak:

- dekoracje sal
- dekoracje kościołów
- dekoracje w plenerze
- florystyka z najwyższą jakością i starannością
- bukiety ślubne, butonierki, korsarze
- kompozycje na stoły
- dekoracje auta
- dekoracje domu
- dekoracje hal, biur, hoteli oraz restauracji
- ścianki kwiatowe, bukszpanowe, materiałowe, led
- elementy dekoracji takie jak świeczniki, nośniki na kwiaty, wazony, obrusy, krzesła i wiele więcej detali, które będą podkreślać klimat uroczystości
- wynajem fotobudki
- wynajem gifbudki
- wynajem fotobudki 3D
- technologie green box
- ekrany interaktywne
- świecący napis LOVE
- zaproszenia, winietki, tablice z listą gości
- balony helowe

Wszystkie nasze projekty przygotowujemy z ogromną starannością i indywidualnym dopasowaniem do klienta. Każda realizacja to dla nas wyjątkowa historia i w każdą z nich wkładamy całe serca oraz ogrom pracy, aby wszystko było na najwyższym poziomie. Naszą kreatywnością i ogromnym doświadczeniem, doprowadzimy Waszą wizję do najlepszego efektu - nie tylko wizualnego.
Powstaliśmy z myślą o Was i tworzymy dla Was.

P.S. Event Team Wedding to marka, do której należy znana już na rynku pracownia dekoratorska, z wieloletnim doświadczeniem "Vertige Atelier" kontakt do nas jest dostępny przez obie platformy, jesteśmy jednością :)

ZAPRASZAMY :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 4664

Popularne miasta w okolicy