Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Hokus Fokus Studio   Stwórz coś magicznego :), Katowice - zdjęcie 1
Hokus Fokus Studio   Stwórz coś magicznego :), Katowice - zdjęcie 2 Hokus Fokus Studio   Stwórz coś magicznego :), Katowice - zdjęcie 3 Hokus Fokus Studio   Stwórz coś magicznego :), Katowice - zdjęcie 4 Hokus Fokus Studio   Stwórz coś magicznego :), Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Hokus Fokus Studio Stwórz coś magicznego :) id:24961

Katowice, śląskie
(11)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Fotografując, staram się zatrzymać w kadrze najpiękniejsze momenty, radość i łzy wzruszenia.
Pragnę by moje zdjęcia przywoływały emocje i uczucia towarzyszące temu wyjątkowemu dniu, jakim jest ślub. Zawsze stawiam na jakość zdjęć, nie ich ilość.
Nieustannie pracuję nad stworzeniem własnego, niepowtarzalnego stylu, dlatego biorę udział w szkoleniach i poszukuję nowych inspiracji.
Odkąd pamiętam fotografia była moją pasją. Dzięki niej mam możliwość uchwycenia jakże ulotnych chwil i ujęcia ich w materialnej formie.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019

Opinie (11)

Dodaj opinię
Hokus Fokus Studio Stwórz coś magicznego :) id:24961
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 08-01-2021

Chcemy bardzo podziękować, Michał. Czas pandemii wprowadził w nasze przygotowania chaos, niepewność i żal że to wszystko może się nie odbyć. Stało się inaczej, los chyba nam sprzyja a Bóg pilnował, żeby się wszystko udało. Dzięki Twojej pracy, zaangażowaniu i talentowi możemy do końca życia podziwiać ten dzień jeszcze raz i jeszcze raz, wspominając ten Piękny Niepowtarzalny Dzień. To nie tylko zdjęcia, ale zatrzymane w czasie chwile wzruszenia, miłości i radości. Zdjęcia oddają autentyczne emocje Nasze i Naszych Gości... Niesamowite jak potrafisz je uchwycić i złapać. Goście widząc zdjęcia wzruszają się, bo one naprawdę są jak wyciskacze łez :). Dziękujemy, za to że mimo warunków jakie panowały, zrobiliśmy sesję narzeczeńską, ślub i wesele oraz sesję ślubną. Na pewno nie raz jeszcze skorzystamy z Twojego talentu, chcemy abyś był aparatowym świadkiem każdej pięknej chwili Naszego wspólnego życia. Dziękujemy, Klaudia i Ryś <3

R
Renia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Zebrzydowice
Data dodania: 16-05-2020

Szczerze polecamy! Mamy świetną pamiątkę z dnia ślubu, zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, wszystkim bardo się podobają. Plener - pierwsza klasa. Cieszymy się, że trafiliśmy na Ciebie:)

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Tychy
Data dodania: 05-03-2020

Michal to bardzo pozytywna osoba z wielką kreatywnością. Nawet że zwykłego miejsca potrafi z niego zrobić świetny plener. Profesjonalne podejście i komunikatywność. Bardzo dziękujemy za piękne sesję nie tylko w dniu ślubu. Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy. :) gorąco polecamy 😊

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-10-2019
Katowice
Data dodania: 23-12-2019

Jeśli fotograf na ślub to tylko Michał ! Profesjonalne podejście, klimat zdjęć, umiejetność złapania chwili...Po prostu magia ! Pełne naturalności zdjęcia, świetna jakość ! Ale najpiękniejsze co może być to osobowość Michała !
Dziękujemy Ci za poświęcenie i zaangażowanie. Jesteś cudownym człowiekiem. Do zobaczenia 😘
Karolina i Michał !

A
Agnieszka i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2019
Katowice
Data dodania: 12-12-2019

Wiecie jak to jest gdy zaczynacie planować ślub, szukacie dj, sali oraz fotografa i nagle dostajecie wiadomość ze ktoś kogo znacie już prawie 20 lat właśnie tym się zajmuje? I przecież o tym wiecie, oglądacie zdjęcia ale jakoś tak mózg nie podpowiada Wam oczywistego;) i wtedy właśnie pojawia się ON, Michał 😃 termin? Żaden problem. Pierwsze spotkanie, omówienie wszystkiego, sesja narzeczeńska, PIĘKNA, my zdenerwowani bo pierwszy raz takie przeżycie i Michał który potrafi robić CUDA!! piękne zdjęcia, piękna pamiątka. Później już dzień ślubu, przygotowania, ceremonia, zabawa. Fotograf który "znika" a zdjęcia przepiękne, momenty których nie pamiętamy z zabawy a widzimy na zdjęciach, uśmiechnięci goście, szczęśliwa para młoda. Michał który potrafi uspokoić, wie co powiedzieć w danej chwili. Sesja ślubna to już po prostu BAJKA 😍 piękna sceneria, mnóstwo pomysłów, zdjęcia?? W najśmielszych marzeniach nie wyobrażaliśmy sobie że to będą TAKIE zdjęcia. Pamiątka na całe życie, mogę oglądać je codziennie. Piękny dopracowany album a przede wszystkim fotograf mega mega profesjonalny, kompetentny i potrafiący podejść do zadania. Serdecznie polecam, jeżeli wciąż szukasz to przestań, właśnie znalazłaś 😁 Michał raz jeszcze dziękujemy i z całą pewnością do zobaczenia

A
Ania i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Piekary Śląskie
Data dodania: 27-11-2019

Michał, robisz kawał na prawdę dobrej roboty, z pasją, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jesteś elastyczny, z głową pełną pomysłów, ale i otwarty na wszelkie propozycje z zewnątrz, super! Podczas sesji zdjęciowych czuliśmy się swobodnie, na luzie, a na weselu Michał był niezauważalny. Pamiątka niepowtarzalnych chwil ze ślubu, wesela i okresu narzeczeństwa zachowana na najwyższym poziomie. Poza rewelacyjnymi zdjęciami, nawiązaliśmy też super relację. Polecamy bardzo! Dzięki, Michał! :)))

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Tarnowskie Góry
Data dodania: 23-10-2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Michała. Zdecydowanie wolimy jakość od ilości, a zdjęcia które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania i zachwyciły naszych gości. Każde ze zdjęć ma swoją głębię i magię. Spotkaliśmy się z pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Pomijamy już świetną atmosferę począwszy od sesji narzeczeńskiej, przez wesele, aż po sesję ślubną. Każdemu kto zamiast kilku tysięcy średnich zdjęć woli kilkaset świetnych polecamy zdecydowanie Michała z Hokus Fokus!

Ż
Żaneta i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Zdów
Data dodania: 07-10-2019

Michał to prawdziwy profesjonalista-wie co robi i po co. Dubli nie ma- liczy się ta chwila, te emocje. Na ślubie i weselu był prawdziwym foto-ninją: nikomu nie przeszkadzał, nie był nachalny a wręcz niewidoczny.
Reasumując, po najważniejszym dniu w naszym życiu jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru więc szczerze możemy polecić:)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Katowice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 2687

Popularne miasta w okolicy