Zobacz zdjęcia (5)
Hoocki Kloocki na Twoim weselu, Gdańsk - zdjęcie 1
Hoocki Kloocki na Twoim weselu, Gdańsk - zdjęcie 2 Hoocki Kloocki na Twoim weselu, Gdańsk - zdjęcie 3 Hoocki Kloocki na Twoim weselu, Gdańsk - zdjęcie 4 Hoocki Kloocki na Twoim weselu, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Hoocki Kloocki na Twoim weselu id:45141

Gdańsk, pomorskie

O nas

Hoocki Kloocki na weselu
Planujesz wesele i chcesz, aby dzieci świetnie się bawiły, a ich rodzice byli spokojni o swoje pociechy? Z naszą pomocą najmłodsi goście nie tylko będą bawić się w najlepsze, ale podczas prowadzonych przez nas zajęć rozwiną swoje umiejętności manualne oraz rozbudzą ciekawość i wyobraźnię.

Hoocki Kloocki to nowość i alternatywna opcja, jeśli chodzi o zaangażowanie dzieci na weselach. Znane powszechnie formy animacji skupiają się jedynie na zabawie, podczas gdy nasza propozycja uczy i rozwija umiejętności dzieci. Nasza oferta w zakresie klocków na weselach jest elastyczna. Dopasowujemy się do warunków obiektu tworząc zaciszny kącik dla dzieci w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Również nasze klocki dobieramy pod kątem wieku dzieci oraz oczekiwań Klientów. Podczas wspólnej zabawy wykonujemy zdjęcia, które następnie przesyłamy na telefon rodzica.

liczba odwiedzin: 766

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie