




Hotel*** AGIT Congress & SPA id:28881
O nas
Rodzaj sali
- hotel na wesele
- obiad weselny
- sala bankietowa
- sala z noclegiem
Dodatkowe informacje
- klimatyzacja
- parking
- ogród/taras
Liczba gości
- min. liczba osób: 60
- maks. liczba osób: 300
- miejsca noclegowe: 80
- liczba sal: 3
Atrakcje
- Animator dla dzieci
- Barman
- Ciężki dym
- Dekoracje światłem
- Fotobudka
- Napis LOVE
- Słodki kącik
- Wiejski stół
Pozostałe typy imprez
- imprezy okolicznościowe
- chrzciny, komunie
- bal sylwestrowy
Hotel AGIT Congress & SPA Lublin to nowoczesny obiekt o powierzchni 2500m², usytuowany na przedmieściach Lublina, w którym znajduje się baza noclegowa, restauracja z barem, centrum sportu i rekreacji, gabinety kosmetyczne/SPA oraz najważniejsze - sale weselne. Lubelskie centrum znajduje się zaledwie 8 km stąd. To idealne miejsce do organizacji wesel, spotkań biznesowych i rodzinnego wypoczynku. Nasz obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada bezpłatny parking, ogród z patio i wewnętrzną salę zabaw dla dzieci.
Z dala od zgiełku ścisłego centrum miasta znajduje się Hotel AGIT. Wesele od 60 do 300 osób organizujemy w 3 salach, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb naszych gości. Jeżeli interesuje was duża sala weselna w Lublinie, oferujemy klimatyzowaną, 400 m2 salę z oszkloną antresolą. Nowoczesne wnętrza, kryształowe żyrandole i eleganckie dekoracje ślubne, będą stanowiły doskonałą oprawę najważniejszego przyjęcia w waszym życiu. Wyśmienite potrawy weselne przygotuje dla was jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni, który gotował dla królów i prezydentów, nagrodzony w 2006 roku tytułem Najlepszego Kucharza Świata - Jean Bos, mistrz kuchni Hotelu AGIT. Menu weselne tworzą rozpływające się w ustach potrawy, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pary młodej. Oferujemy wcześniejsze degustacje potraw dla pary młodej, po podpisaniu umowy. Gwarantujemy pełne wsparcie specjalisty ds. organizacji przyjęć weselnych, obsługę wysoko wykwalifikowanego zespołu kelnerskiego oraz zakwaterowanie waszych gości w Hotelu AGIT. Nocleg dla 80 osób oferujemy w klimatyzowanych 1 i 2-osobowych pokojach hotelowych, wykończonych w wysokim standardzie. Przewidujemy promocyjne ceny pokoi dla weselnych gości oraz szereg promocji dla pary młodej. W prezencie od nas - noc w komfortowym i nowoczesnym apartamencie dla nowożeńców gratis!
Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby i propozycje. Z przyjemności zajmiemy się przygotowaniem wielu atrakcji, które urozmaicą wasze przyjęcie, pomożemy w nauce pierwszego tańca, zorganizujemy wiejski stół i słodki kącik a w l rocznicę ślubu zaprosimy was na romantyczną kolację przy świecach.
Zapraszamy!
18.07.2020r mieliśmy wesele w Hotelu Agit.
Sala piękna, jedzenie mistrzostwo, atrakcje dla PM niezapomniane.
Wesele marzeń 💞 💞 💞
Szczególne podziękowania dla najlepszej ekipy weselnej : Magda, Serhi, Kuba oraz Rafał 🥰🥰🥰
Organizacja i pomoc na najwyższym poziomie.
Jesteśmy przeszczesliwi i jeszcze raz baaaardzo dziękujemy za wszystko 💖
Daria & Karol