Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Roś, Pisz - zdjęcie 1
Hotel Roś, Pisz - zdjęcie 2 Hotel Roś, Pisz - zdjęcie 3 Hotel Roś, Pisz - zdjęcie 4 Hotel Roś, Pisz - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Roś id:27629

Pisz, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.
Organizując przyjęcia weselne korzystamy z doświadczenia zdobytego przez nasz drugi obiekt – Hotel NAD PISĄ, który przez ponad 20 lat zorganizował setki zabaw tego typu. Pomożemy w wyborze menu, zespołu oraz dekoracji.Restauracja Hotelu Roś to niepowtarzalne miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Ogromna sala z bezpośrednim sąsiedztwem jeziora i rzeki gwarantuje oryginalny nastrój i wygodę oraz możliwość uwiecznienia chwil tego wyjątkowego dnia w sesji zdjęciowej na terenie Hotelu. Sala restauracyjna o powierzchni 400m2 jest największa w regionie i umożliwia organizację przyjęć nawet do 250 osób.
Proponowane menu weselne:
-7 dań na ciepło
- 14 dań i przekąsek na zimno
- desery: tort, ciasta, owoce
- napoje (bez ograniczeń): kawa, herbata, soki, woda, napoje.
Od przyszłego roku będziemy również organizować wesela w naszej chacie grillowej. Biesiadną atmosferę stworzymy poprzez staropolskie Jadło, regionalne stroje obsługi oraz wystrój wnętrza.Hotel Roś to również komfortowa baza noclegowa oraz wspaniałe miejsce do wypoczynku na Mazurach. Do Państwa dyspozycji oddajemy 26 pokoi o wysokim standardzie, które łącznie pomieścić mogą 80 gości. W Hotelu znajduje się również restauracja oraz 50-osobowa sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem konferencyjnym. W chłodne wieczory zapraszamy do odpoczynku przy hotelowym kominku.Oprócz Hotelu na nasz kompleks składają się:
- bardzo duża kamienna Chata Grillowa,
- port jachtowy,
- parking,
- oddzielne sanitariaty przygotowane do obsługi portu oraz imprez zorganizowanych,
- wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów,
- pole namiotowo-campingowe,
- 2 kąpieliska,
- slip łodzi,
- hangar na łodzie,
- plac zabaw dla dzieci.
Całość dopełnia bogactwo zieleni w oryginalnych kamiennych klombach, ogromna powierzchnia terenu wokół Hotelu oraz bardzo długa linia brzegowa zapewniająca dostęp zarówno do jeziora jak i rzek.Nasza oferta skierowana jest zarówno do gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Niepowtarzalne położenie oraz zaplecze rekreacyjne stwarzają doskonałe warunki nie tylko do rodzinnego wypoczynku ale także do organizacji imprez zorganizowanych. Całkowita powierzchnia naszego kompleksu to ok. 5 ha z czego ponad 3 ha to teren zielony. Tak rozległy obszar w połączeniu z bezpośrednim dostępem do wody stwarza nieograniczone warunki do realizacji imprez szkoleniowo-integracyjnych.

liczba odwiedzin: 2906

Popularne miasta w okolicy