Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Iluzjonista Adrian Mitoraj id:15952

Kontakt

513-158...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (1)
Bielsko-Biała, śląskie
Data dodania: 31-08-2015
Liczba odwiedzin: 579

Oferta

POZNAJ INNY ŚWIAT... ŚWIAT BAŚNIOWY, W KTÓRYM

RZECZY NIEMOŻLIWE, STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ.

Przedstawiam Państwu ofertę programową przygotowana specjalnie na okazję przyjęcia weselnego!

Program ''POZA WYOBRAŹNIĄ"
To trwający od 20 do 60 minut pokaz efektów iluzjonistycznych, w którym widzowie poznają inny świat, świat baśniowy, w którym rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością. W czasie przedstawienia wybrane osoby z pośród publiczności asystują iluzjoniście w wielu prezentowanych sztukach, co dostarcza ogromnej dawki humoru i dobrej zabawy. Przedstawienie ubarwione jest akompaniamentem muzycznym, grą świateł oraz efektów specjalnych. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu program ten może być prezentowany w każdych warunkach, zarówno na dużej estradzie, w plenerze, czy w mniejszych zamkniętych obiektach o bardziej kameralnym klimacie. Pokaz pozostawia niezapomniane wrażenia artystyczne i stanowi oryginalną atrakcję podczas takich wydarzeń jak: Imprezy estradowe, eventy firmowe, bankiety, wesela, przyjęcia okolicznościowe. W programie można zobaczyć wiele efektów magicznych wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie m.in.:
• latający stolik, który początkowo unosi się w rękach wybranego widza, a następnie lata po całej scenie
• efekt pojawienia się 8 butelek. Bardzo widowiskowy, a zarazem komiczny numer, który zawsze zaskakuje i doprowadza widzów do śmiechu.
• klasyczny efekt łączenia się stalowych obręczy, niezmiennie zaskakujący widzów w trakcie którego iluzjonista łączy i rozłącza oraz układa różne figury przy pomocy metalowych obręczy o zamkniętych obwodach.
• błyskawiczne uwolnienie się z kajdan założonych na ręce iluzjonisty przez wcześniej wybranych dwóch widzów
• teleportacja dużych kart, przebijanie stalową igłą prawdziwego lustra, które zostaje oddane do kontroli publiczności oraz wiele innych zaskakujących iluzji.

Sztuka iluzji wymaga odpowiednich warunków technicznych, aby mogła być prezentowana na wysokim poziomie artystycznym, wobec tego iluzjonista Adrian posiada własną scenografię w postaci kurtyny tylnej oraz kurtyn bocznych, własne oświetlenie, wytwornice dymu oraz profesjonalne nagłośnienie.Zapraszam do współpracy!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Iluzjonista Adrian Mitoraj id:15952
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Robert Kosiński
Dodano: 17-06-2016
Data imprezy: 15-08-2015
Polecam gorąco pokaz Pana Adriana, to wyjątkowe show na wysokim poziomie artystycznym. Jestem niezwykle zadowolony z Pana przedstawienia, które na długo zapadnie w mojej pamięci:)

Dane kontaktowe

Iluzjonista Adrian Mitoraj
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-330

Nowe ogłoszenia