Iluzjonista Grzegorz

Wrocław, dolnośląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Kiedy prawie 7 lat temu organizowałem własne wesele, przekonałem się na własnej skórze, o ile rzeczy trzeba zadbać. Dlatego chcę, abyś korzystając z moich usług, nie musiał martwić się o nic więcej. Zadbam o to, żeby w tym wyjątkowym dniu Para Młoda miała jeden problem mniej na głowie :-)

Mam na imię Grzegorz i od ponad 10 lat zajmuję się sztuką iluzji. Jestem też nieoficjalnie najwyższym iluzjonistą w Polsce!

Sztuka iluzji jest niezwykła rozrywką, która potrafi zintegrować i rozbawić Twoich gości. Pomyśl o mnie, jak o niezwykle interesującym gościu na Twoim evencie! Podczas gdy barman zapewnia najlepsze oprocentowanie, a do fotobudki ustawiają się kolejki dłuższe niż za PRL, to pokaz iluzji łączy ludzi (dosłownie i w przenośni), rozśmiesza ich i bawi, zapewniając, że na długo zapamiętają właśnie Ciebie, jako idealnego organizatora!

Swój warsztat doskonalę już od ponad dekady, posiadam przygotowanie aktorskie i wokalne. Zatrudnienie mnie na Twoje przyjęcie, event czy wesele, to jak rozdanie sobie czterech asów – świetna rozrywka, dobry humor, maksymalne zaangażowanie gości, indywidualne podejście. Nie daj się zwieść – prawdziwe są tylko Twoje emocje, reszta to iluzja.

Iluzjonista Grzegorz
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Jolanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Wrocław
Data dodania: 27-06-2018

Bardzo fajna atrakcja wesela. Show pana Grzegorza był prezentem na weselu mojego syna i synowej. Bardzo podobał sie wszystkim występ pana Grzegorza , wielu gości weselnych chciało numer telefonu Pana Czarodzieja. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Szczerze polecamy .

liczba odwiedzin: 2966

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie