Zobacz zdjęcia (8)
ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów!, Częstochowa - zdjęcie 1
ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów!, Częstochowa - zdjęcie 2 ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów!, Częstochowa - zdjęcie 3 ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów!, Częstochowa - zdjęcie 4 ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów!, Częstochowa - zdjęcie 5
ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów!, Częstochowa - zdjęcie 6
1 / 8

ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów! id:47265

Częstochowa, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
728-224...

O nas

Spektakl Iluzjonisty Mateusza Bednarskiego:
Przerysowane życie akademickie, duża dawka dobrego humoru i iluzja. Z takiego połączenia powstała właśnie postać Nerda Studenta osadzona w samym centrum życia akademickiego. Och, jakie to były wspaniałe czasy! Podczas tego programu iluzjonista zabiera Was do swojego świata, w którym poznajemy zabawne historie rodem z akademika. Czy są one prawdziwe? To pozostaje już słodką tajemnicą samego iluzjonisty.

Pokaz iluzji z bliska:
Jest to niesamowite przeżycie, podczas którego widzowie mają okazję zobaczyć rzeczy i zjawiska, które według logiki nie mają prawa istnieć. Iluzja oglądana z bliska i dziejąca się bezpośrednio w rękach widów dodatkowo potęguje przeżycia. Podczas tego programu iluzjonista przemieszcza się między gośćmi prezentując efekty z bliska.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta to fabularyzowany i zabawny pokaz na "scenie" oraz pokaz iluzji z bliska. Takie połączenie sprawia, że Ty i Twoi goście dostajecie kompletną usługę, która najlepiej sprawdza się na weselach.

Wszystkie efekty prezentowane przeze mnie wyglądają estetycznie i są bezpieczne dla widzów. Dzięki temu Ty i Twoi goście możecie czuć się bezpieczni. Dodatkowo posiadam również ubezpieczenie OC, które zapewnia dodatkową ochronę.

Dobierając efekty do pokazu na "scenie" postanowiłem zadbać o wszystkich widzów (nawet tych oglądających pokaz z większej odległości) dlatego zastosowałem duże rekwizyty. Dzięki temu zabiegowi wszystko co dzieje się na "scenie" jest dobrze widoczne nawet z dalszych miejsc.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Iluzja jest moją największą pasją, którą chcę dzielić się z innymi. Wybierając więc moją ofertę otrzymujesz to co według mnie jest najlepsze i najciekawsze.

Mam też za sobą swoje własne wesele, dlatego wiem ile stresu i przygotowań wymaga organizacja takiego wydarzenia. Po tych doświadczeniach zmodyfikowałem swoja ofertę w taki sposób, aby jak najbardziej odciążyć Cię przygotowaniami związanymi z moim pokazem i zaoszczędzić Ci czasu, który możesz przeznaczyć na inne przygotowania lub odpoczynek :-)

UWAGA!
Dzięki doświadczeniu zebranym przez lata doszedłem do wniosku, że najlepszym uzupełnieniem pokazu na scenie jest pokaz z bliska, dlatego postanowiłem dać Ci go ZUPEŁNIE ZA DARMO niezależnie od czasu jego trwania.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Pokazy iluzji są moją największą pasją, dlatego właśnie zaskakiwanie i bawienie Twoich gości sprawia mi tyle frajdy. Dzięki temu to co robie, robię najlepiej jak potrafię :-)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

- Punktualność
- Wciągający i zabawny fabularyzowany program
- Duże rekwizyty sprawiające, iż wszyscy goście oglądający przedstawienie niczego nie stracą (będą wszystko widzieć)
- Estetycznie wyglądające rekwizyty
- Bezpieczeństwo podczas trwania pokazu

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

- 13.04.2013 r. - II miejsce na XIII Ogólnopolskich Warsztatach Iluzjonistycznych we Wrocławiu im. Jerzego Strzeleckiego "JURA" w kategorii mikro-iluzja,
- 16.08.2015 r. - I miejsce z programem scenicznym na X Warszawskim Spotkaniu Iluzjonistów,
- 03.04.2016 r. - II miejsce z programem scenicznym na XIV Warszawskim Spotkaniu Iluzjonistów.
- 2019 r. Występ dla Polonii w Ambasadzie RP w Pradze (Czechy)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja oferta weselna zawiera pokaz iluzji na "scenie", który trwa około 30 min oraz pokaz iluzji z bliska, który nie jest ograniczony czasowo. Dzięki temu wszyscy Twoi goście, którzy tylko będą mieli ochotę będą mogli doświadczyć magii :-)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Wybierając rekwizyty, które wykorzystuję podczas swoich pokazów wybieram tylko takie, które prezentują się ładnie i schludnie. Niezależnie od tego jaki program prezentuję zależy mi na tym, aby sprzęt, który wykorzystuję do pokazu nie wyglądał tandetnie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W pracy jako iluzjonista najbardziej lubię kontakt z innymi ludźmi. Podczas pokazywania iluzji z bliska po za samym pokazywaniem efektów rozmawiam z ludźmi. Pozwala mi to na poznawanie zainteresowań innych, oraz inspiruje mnie do wymyślania kolejnych ciekawych magicznych trików.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wiele par młodych decyduje się na współprace ze mną ze względu na moje bogate doświadczenie zdobywane przez lata. Dzięki temu doświadczeniu mój program jest idealnie dostosowany do wydarzenia jakim jest wesele oraz dostarcza dobrej rozrywki, którą zarówno Ty jak i Twoi goście zapamiętacie na długo :-) Każda para, która podczas rozmowy telefonicznej powie "poznajmy się" otrzyma dodatkowe pięć procent rabatu na pokaz iluzji na weselu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Jestem osobą, która lubi podróżować oraz uczestniczyć w rożnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych. Będąc w różnych miejscach oraz na różnych spektaklach staram się poszukiwać inspiracji dla siebie oraz tego co robię. Jeżeli zauważę coś, co pozwoli ulepszyć mój pokaz lub stworzyć coś nowego zapewne z tego skorzystam :-)

Opinie RATATATA MATEUSZ BEDNARSKI (2)

ILUZJONISTA MATEUSZ BEDNARSKI - powrót do kawalerskich czasów! id:47265
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Weronika Jurczyk
Weronika Jurczyk
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Paniówki
Data dodania: 17-07-2022

Podejście iluzjonisty pełne profesjonalizmu. Oczarował wszystkich gości rozmnażającym się alkoholem. Było dużo śmiechu i spekulacji, a iluzja z bliska zachwycała.
Fantastyczny pokaz! Polecam z całego serca Pokaz Iluzjonisty Mateusza Bednarskiego!

Mateusz Bednarski
18-07-2022

Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się, że pokaz się spodobał. Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)

M
Małgorzata D
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Wieluń
Data dodania: 04-08-2020

Mateusz zrobił nam przepiękny pokaz, pełen humoru. Prowadził ciekawą interakcję z gośćmi pokazując zabawną historię oraz wiele trików, wywołujących uśmiech. Bardzo polecam Mateusza - jako atrakcje weselną, to był najlepszy wybór!

Mateusz Bednarski
05-08-2020

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogłem dostarczyć Państwu oraz Waszym gościom rozrywki w tym wyjątkowym dniu. Dziękuje również za możliwość wykorzystania zdjęć z Państwa wesela :-) Pozdrawiam serdecznie.

Kontakt RATATATA MATEUSZ BEDNARSKI

Nazwa firmy: RATATATA MATEUSZ BEDNARSKI
NIP: 5080069188
Imię i nazwisko: Mateusz Bednarski
Adres: Częstochowa, woj. śląskie
728-224...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2436
Zadzwoń
728-224...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie