Zobacz zdjęcia (5)
Inspiro Wedding & Events Consultant, Warszawa - zdjęcie 1
Inspiro Wedding & Events Consultant, Warszawa - zdjęcie 2 Inspiro Wedding & Events Consultant, Warszawa - zdjęcie 3 Inspiro Wedding & Events Consultant, Warszawa - zdjęcie 4 Inspiro Wedding & Events Consultant, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Inspiro Wedding & Events Consultant id:16472

Warszawa, mazowieckie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Inspiro Wedding & Events Consultant specjalizuje się w kompleksowej lub częściowej organizacji i koordynacji zaślubin oraz przyjęć weselnych na terenie całej Polski.

Organizacja ślubów i wesel jest naszą pasją, więc w powierzane zadania wkładamy maksimum zaangażowania, z których czerpiemy radość i satysfakcję.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, za którymi przemawia wieloletnie doświadczenie oraz duży zasób wiedzy.

Aranżowane przez nas przyjęcia są niezwykłe i perfekcyjne, a każdy szczegół jest głęboko przemyślany.

Kreatywność naszego zespołu i indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje niepowtarzalność i wyjątkowość najważniejszego dnia w Państwa życiu.

Dzięki zatrudnieniu profesjonalnej firmy, nie tylko pozbędą się Państwo niepotrzebnego stresu, ale zaoszczędzą swój cenny czas i pieniądze.

Spełnij marzenia z Inspiro !

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznamy oczekiwania oraz wizję Państwa ślubu i wesela. Jednocześnie będzie to moment, w którym będą mieli Państwo okazję poznać naszą firmę i zdecydować o powierzeniu nam realizacji tego ważnego dnia w Państwa życiu.

Opinie Inspiro Wedding Consultant (2)

Inspiro Wedding & Events Consultant id:16472
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Magdalena Ryłko
5.00
 / 5
Data dodania: 24-09-2015

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Moniką. Miło jest mieć konsultanta, który zawsze jest do dyspozycji i który rozumie dokładnie czego oczekuje klient.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

K
Kamila Giruć
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2015
Data dodania: 24-09-2015

Agencja Inspiro pomogła mi zorganizować mój ślub i wesele w sposób jaki sobie wymarzyłam. Pani Monika jest osobą z pasją, kreatywną i ciepłą, służyła mi pomocą i radą przez cały czas.

liczba odwiedzin: 5033

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie