Showroom IVA Suknie Ślubne

Rybna, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 32-60
  • suknie ślubne w salonie: 32-56
  • marka: Afrodyta, Margarett
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

O nas

Wizyty w showroomie odbywają się tylko na zapisy na konkretną datę oraz godzinę. Zapraszam do kontaktu - do zobaczenia w Iva. Salon Sukien Ślubnych IVA to gwarancja wysokiej jakości różnorodnej kolekcji. Oferujemy nie tylko suknie ślubne szyte na miarę - przedstawiamy także interesujący wybór dodatków do nich. Showroom wyróżnia się na tle innych tym, że mogą Państwo skorzystać u nas z usługi wypożyczenia sukni ślubnej a nasza pracownia krawiecka dokona modyfikacji zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest przygotowana w kilku wariantach nie tylko uszycie sukni czy wypożyczenie, ale również przyjecie sukni ślubnej w komis od klientek, które w naszym salonie zakupiły suknie. Ta usługa została nie dawno wprowadzona, ponieważ coraz częściej zdarzają się zapytania dotyczące tańszych sukni ślubnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których nie jest istotne, że wcześniej na innym ślubie suknie pokazał ktoś inny. Klientki zakupujące suknie komisową mogą w naszej pracowni dokonać zmian i poprawek w celu dopasowania do figury. Wybrać dodatki pasujące do sukni. Cieszymy się, że ta nowa usługa zyskuje zainteresowanie zarówno klientek, które nie chcą pozostawiać sukni na pamiątkę:) jak również Pań kupujących.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do szerokiej liczby klientów, celowo zastosowaliśmy wybór różnych stylów i fasonów aby każda klientka, która odwiedza nasz salon mogła wybrać coś dla siebie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

W naszym salonie podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego klienta, nie stawiamy na pośpiech przy wyborze modelu a na doradztwo zarówno modelu do sylwetki jak i dodatków do sukni.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Najmocniejsze strony to cierpliwość, spokój, opanowanie ale równie ważne są kreatywność w obsłudze każdego klienta.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z klientem a tak naprawdę radość w jego oczach.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Samo miejsce, w którym pracujemy jest wyjątkowe a dodatkowo każdy dzień przynosi spotkania z wyjątkowymi osobami, które chcą wybrać najpiękniejszą suknię:)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wszystko zaczęło się od szkoły odzieżowej i umiejętności krawieckich ale zdobyte doświadczenie w produkcji sukien wizytowych jest dopełnieniem umiejętności bardzo przydatnych w salonie sukien ślubnych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

ORŁY MODY 2020 to ostatnie nasze wyróżnienie. Opinie zamieszczane przez Klientki dodają nam adrenaliny do dalszej pracy:)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Kilka lat w branży ślubnej, wcześniej zajmowaliśmy się produkcją odzieży wizytowej i wieczorowej. Stąd nasza pracownia krawiecka realizuje projekty również odzieży okazjonalnej: sukni ślubnych, wieczorowych czy komunijnych.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W naszym przekonaniu każdy ślub jest inny a zatem oryginalny.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przymiarki w naszym salonie trwają około godziny i są bezpłatne. Stąd wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Kilkuosobowy zespół czuwa nad jakością i terminowością wykonania zamówienia. Długo by pisać jak taki proces szycia wygląda, zapewniam jest bardzo ciekawy i czasochłonny.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Tkaniny i dodatki starannie dobierane są do każdego projektu. Miedzy innymi gipiury, koronki, gładkie tkaniny takie jak: muśliny, tiule, tafty, gabardyny, satyny oraz wiele innych. Zamawiane są u sprawdzonych dostawców tkanin zarówno w Polsce jak i z wielu miejsc poza granicami naszego kraju.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

To zależy od klienta i od ślubu, jeśli decyzja jest spontaniczna można przyjść miesiąc przed ślubem i też zrealizujemy zamówienie. Jednak preferowany czas to 6-8 miesięcy przed data planowanego wesela.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, chcemy poznać klientkę, najlepiej umówić się na ok. godzinną wizytę w salonie aby zmierzyć kilka modeli i poznać jej projekt sukni bądź preferencje przy wyborze fasonu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Ustalamy to wspólnie, często zdarzają się pytania dotyczące spraw, które musimy sprawdzić i oddzwonić z informacja do klienta.

Jaki jest styl naszej pracy?

Cały czas nad nim pracujemy, ale chcemy aby każdy w naszym salonie czuł się swobodnie , nieskrępowanie trochę jak w domu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, bardzo często się zdarza, ze na życzenie klienta usługa nasza jest spersonalizowana i nie dotyczy do tylko sukni ślubnych ale również dodatków takich jak okrycia, welony czy buty.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nie ma jednej generalnej zasady, która na pewno się sprawdzi jeśli klientka jest niezdecydowana. Ale warto zacząć od zmierzenia kilku bardzo różnych fasonów po to tylko, aby niektóre odrzucić. Skupiamy się wtedy na tym, w którym klientka czuje się najlepiej i tym tropem idziemy dalej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze jesteśmy otwarci na zmiany, ustalamy wszystkie szczegóły przy podpisaniu umowy.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Każdą klientkę przy odbiorze sukni ślubnej informujemy na co zwrócić uwagę podczas wesela, właśnie dlatego aby uniknąć trudności podczas imprezy. Oczywiście w zależności od wyboru fasonu, jedne suknie będą bardziej wymagające inne nie. Zdarzają się drobne uszkodzenia zazwyczaj podczas tańca. Zawsze klient może u nas wykonać usługę naprawy.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Uratowaliśmy klientkę, która dwa tygodnie przed ślubem musiała wybrać kolejną suknię (zamówiona u krawcowej nie nadawała się do odbioru).

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Bardzo nam zależy na kontakcie po weselu, chętnie zamieścimy zdjęcie na nasz Instagram z profesjonalnej sesji zdjęciowej, gdzie możemy się pochwalić owocem naszej pracy. Pojawia się też kontakt jeśli klientka chce pozostawić suknie do sprzedaży komisowej. Coraz częściej Panie pytają o uszycie innej usługi w naszej pracowni. Czekamy na kolejne zamówienia od naszych klientek, może ubranko do chrztu albo sukienka na komunie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Tydzień przed weselem mieć już przygotowane wszystko, ostatnie chwile przeznaczyć tylko dla siebie a na weselu nie zabraknie luzu i uśmiechu.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Mamy w ofercie usługę wypożyczenia sukni dla osób, które po ślubie nie chcą myśleć co z tą suknia zrobić. Pracujemy nad oferta farbowania sukien, aby nie był to strój tylko na jedną okazję. Cały czas zastanawiamy się, co można jeszcze zrobić aby nasz salon mógł aspirować do ekosalonu w nazwie.

Showroom IVA Suknie Ślubne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-02-2020
Wieliczka
Data dodania: 05-02-2020

Szczerze polecam! Fantastyczna i miła obsługa. Indywidualne podejście do każdej klientki. Piękne suknie i dobre ceny.

Kasia
05-02-2020

Pani Iwono, bardzo dziękuję:)

Nazwa firmy: IVA Suknie Ślubne i Odzież Okazjonalna
NIP: 6791161983
Imię i nazwisko: Katarzyna Łysek
Adres: Rybna, Słonecznikowa 36 D, 32-061, woj. małopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:00 - 14:00 Wt: nieczynne Śr: 09:00 - 18:00 Cz: nieczynne Pt: 09:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 10894

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rybna

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy