Zobacz zdjęcia (5)
Joanna Hemmerling - Profesjonalnie Zajmę się Twoim Makijażem, Poznań - zdjęcie 1
Joanna Hemmerling - Profesjonalnie Zajmę się Twoim Makijażem, Poznań - zdjęcie 2 Joanna Hemmerling - Profesjonalnie Zajmę się Twoim Makijażem, Poznań - zdjęcie 3 Joanna Hemmerling - Profesjonalnie Zajmę się Twoim Makijażem, Poznań - zdjęcie 4 Joanna Hemmerling - Profesjonalnie Zajmę się Twoim Makijażem, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Joanna Hemmerling - Profesjonalnie Zajmę się Twoim Makijażem id:36234

Poznań, wielkopolskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna
  • maseczki

Makijażem zajmuję się już 7lat, a kosmetologiem jestem od 12lat. Wykonuję z przyjemnością Makijaże Ślubne, Wieczorowe, Okazjonalne oraz Nude. Pracuję na kosmetykach selektywnych, profesjonalnych, wysokiej jakości. Moje cudowne Panie otaczam wyjątkową opieką. Kompleksowo staram się zadbać i spełnić ich oczekiwania. Dla mnie najważniejsza jest miła atmosfera oraz rozmowa dzięki, której poznaję preferencję i wizję klientki.
Wiem jak równie ważny jest dojazd do domu Panny Młodej, czy miejsca, w którym odbywa się uroczystość. Wiec spełniam oczekiwania, przyjeżdżając na podany adres. Mój teren to Poznań i okolice.

Warunkiem jest zagwarantowanie makijażu minimum 3 Pań, bądź płatność 450zł plus dojazd do klienta 50-150zł.
W wyjątkowych sytuacjach dojeżdżam do jednej klientki, ale tylko w Poznaniu!!! Wtedy Cena Makijażu - wynosi 250 zł plus dojazd 50zł.

Dbam również o wizerunek Pana Młodego. I tutaj już wykonuję usługę GRATIS. Czyli przypudrowanie twarzy tak, aby Para Młoda razem wyglądała pięknie.

Zapraszam na
* makijaż próbny,
* do sesji narzeczeńskiej*,
* makijaż w dniu ślubu,
* dla gości weselnych,
* korektę Pana Młodego,
* makijaż do sesji poślubnej*;
* a także wieczory panieńskie,
( *cena od 150zł do 350zł)

liczba odwiedzin: 2621

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie