Zobacz zdjęcia (5)
Karczma Pod Łosiem, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1
Karczma Pod Łosiem, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2 Karczma Pod Łosiem, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3 Karczma Pod Łosiem, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4 Karczma Pod Łosiem, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Karczma Pod Łosiem id:28150

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • karczma

Witamy serdecznie w Karczmie pod Łosiem.Z nutką szczerego uśmiechu na twarzy oddajemy do Państwa dyspozycji salę bankietową o powierzchni 600m2 mogąca pomieścić do 200 gości.Różne, sprawdzone konfiguracje i kolorystyka stołów sprostają wymaganiom kameralnego spotkania, jak i hucznego wesela. Wykwalifikowany personel zadba o to, aby Państwa uroczystość, czy biznesowy meeting przebiegał bez zarzutów.
Restauracja czynna jest od wtorku do niedzieli. W poniedziałek zostawiliśmy sobie czas na generalne porządki, realizację nowych pomysłów, Państwa sugestii i spostrzeżeń. To również czas na "ładowanie baterii" i przygotowania do nowego tygodnia.
W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzenie oferty o kolejne - 250 metrowe pomieszczenie.
Dla Państwa wygody i zmęczonych tańcem nóg przygotowaliśmy stylowo urządzone pokoje z drewnianym wykończeniem. Nie widzimy problemu, a wręcz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty room service. Zamówią Państwo obiad, śniadanie, czy kolację z lampką wina wprost do pokoju.
Współpracujemy z kilkoma zespołami muzycznymi, mamy własne zaplecze kuchenne, doświadczonych kucharzy i kelnerów. Cały teren otoczony jest zielenią, dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy wiele atrakcji, od placu zabaw, po mini zoo. Zbudowaliśmy scenę letnią, na której mogą odbywać się przedstawienia, tańce i występy.
Organizujemy:
- Wesela
- Chrzciny, imieniny, komunie
- Spotkania rodzinne
- Bale maturalne
- Spotkania biznesowe
- Szkolenia dla firm oraz wszelkie inne imprezy

liczba odwiedzin: 2534

Popularne miasta w okolicy