Zobacz zdjęcia (5)
Karol Kubara - Fotografia ślubna, Kielce - zdjęcie 1
Karol Kubara - Fotografia ślubna, Kielce - zdjęcie 2 Karol Kubara - Fotografia ślubna, Kielce - zdjęcie 3 Karol Kubara - Fotografia ślubna, Kielce - zdjęcie 4 Karol Kubara - Fotografia ślubna, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Karol Kubara - Fotografia ślubna id:48673

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Jestem fotografem ślubnym – dbam o niezapomnianą oprawę Waszych wspomnień, by cieszyły przez kolejne dekady i budziły niesłabnące zainteresowanie.

Daję gwarancję, że piękne zdjęcia ślubne ode mnie będą materiałem źródłowym, po który sięgną także Wasze dzieci i wnuki, a żaden z gości czy przyjaciół nie oprze się propozycji ponownego obejrzenia albumu ślubnego.

Dostajecie bowiem pakiet fotografii, które zawierają esencję atmosfery i przebiegu zdarzeń, bez przypadkowych nudnych kadrów. Zyskujecie tym samym uniwersalny i ponadczasowy dowód na piękno przeżytych chwil i uczuć. Nie ma bogatszego archiwum niż to, które ożywia emocje, buduje status związku i wzmacnia więź międzypokoleniową. I takiego skutku możecie się spodziewać po moich reportażach ślubnych, sesjach narzeczeńskich i małżeńskich.

Utrwalam osobiste, znaczące momenty w niepowtarzalny sposób, dopasowany do Waszej energii, stylu życia i intencji, jaka Wam przyświeca, by zdjęcia nie potrzebowały komentarza, tylko opowiadały Waszą historię obrazami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

liczba odwiedzin: 973

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kielce

Popularne miasta w okolicy